Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Haziran 2019, 11:59   #2
vioLeta
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Görev Aldığınız Radyodan Beklentileriniz Neler?

Radyo'nun her alanında her görevini yaptım.
Fazla uzatmadan bir şeyler söyleyeyim.

Herkese göre kısaca yorumlayacak olursam, tabii bu IRC sunucu radyoları için geçerli.

DJ'ler genellikle ilgi alaka istiyor. Hepsi böyle olmasa da, gerek yayın esnasında gerekse kanalda kendini değerli görmek istiyor.

DJSop'lar in pek beklentisi yok bana göre. Aslında beklentiden ziyade onlara düşen görevler var. Yayın devirleri, teknik destek, mobil destek, kanal huzuru ee birde DJ'ler arası huzuru sağlaması gerek.
Basit bir şeyden ötürü bile çıkmış kavgalara şahit oldum
Öncelikle herkese eşit davranması lazım. Saat ve yayın devirleri DJSop için titizlikle yapması gerekenlerden bir tanesi olmalı.

Radyo Founder ise; yahu nasıl olsa Soplarim var deyip sessizce yukardan bakmamali. Ayrıca şuna da karşıyım.
Radyo kanallarının ücretli olarak kiralanması. Sunucu yönetimi Radyo alanında bir yere gelmek istiyorsa kiralamamali. Sırf egosunu tatmin etmek için Radyoculukla ilgisi dahi olmayanlar Founder olabiliyor.
DJlerin kusmesine ve çeşitli sorunlara yol açabilir.

Beklenti olarak ise; ne görevde olursa olsun, herkesin bulunduğu radyoyu sevmesi lazım. Sevgi olmazsa emek de olmaz

Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet