Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Haziran 2019, 02:44   #2
ZaLim
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (2)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Şenol Güneş: Fransa'yı değil de İzlanda'yı yensek daha iyi olurdu

ilk yarı bitince yanımda ki arkadaşıma bu takımın başında Fatih TERİM olsaydı ve ilk yarı böyle bitseydi ikinci yarıya en az 3 tane gol atardık ancak Şenol GÜNEŞ ile ilk yarı 2-1 yenik bitince maçtan daha gol çıkmaz dedim. Şimdi burada yazıyorum Fatih TERİM , üçüncü A Milli Takım döneminde yani 2013 den 2017'ye kadar 44 maça çıktı, 27 galibiyet, 8 beraberlik ve 9 mağlubiyet aldı. Aynı dönem içerisinde yer alan yaşanan prim skandalı, daha öncesinde yaşanan Gökhan Töre skandalı, Volkan Demirel skandalı ve bu skandalların TFF tarafından bir türlü çözülmemesi Fatih TERİM'in milli takımı daha ileriye götürmesine engel olmuştur.

Şenol GÜNEŞ eğer şuandan ki döneminden itibaren 44 maçı aralıksız tamamlar ve istatistiklerde TERİM'i geçerse o zaman elini öperim. Ancak Türkiye'de daha iyi başarılar elde edilene kadar en iyi teknik direktör Fatih TERİM'dir. Unutmayın ki Şenol GÜNEŞ'in Türkiye'yi dünya üçüncüsü yaptığı dönemin ilk 11 futbolcusunun 7 yada 8'i o dönem ki GALATASARAY'ın UEFA ve Süper Kupa finalinde yer alan futbolculardı. Yedek kadroyu saymıyorum bile.

Bizim teknik direktör sorunumuz yok Milli Takım'da. Yıllardır süre gelen bir adapte sorunumuz var. Bu aşılmadığı sürece Şenol GÜNEŞ'in dediği gibi Fransa yerine keşke İzlanda'yı yenseydik diyeceğiz hep..

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

вüℓвüℓℓεя çσк үαη∂ı, güℓℓεя∂ε үαηsıη...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet