Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Haziran 2019, 00:26   #4
Ezgi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İlginç huyların, tuhaf davranışların neler?

) çok ciddi ortamlarda gülmeye başlıyorum. Gülme gelince toplantidan koşarak çıkıyorum. 😂 Tuvalete gidiyorum sanıyorlar ama ben gidip tuvalette kahkaha atıyorum. Hatta bir anımı anlatayım. Bir keresinde bir çıkma teklifi aldım. Ama uzaktan bir akrabamizin oğlu idi. Pek sıcak bakmamıştım ama deneme amaçlı bir kaç kez buluşalım dedi. Tamam dedim. İkinci buluşmamızda Sinemaya gidelim dedi sonrasında da onun arkadaşları ile bulusacaktik bir cafede. Neyse sinemaya gittik. Elimi tutmaya çalıştı. Ben de biraz soğuk hissettim. Yani elimi tutmasın istedim. Bilmiyorum hiç bisi hissedemedm bir an. Perde arası olmayacak ben yapamicm dedim. Çok şaşırdı biraz da egosu tavan bi çocuktu yakışıklı filan. Ama ben akrabalık olayı olduğu için ısınamadım neyse oda arkadaşlarıma seni götüreceğimi söyledm en azından oraya gel sonra rahatsız etmicem seni dedi. Neyse gittik cafeye. Eskiden Cafe lerde müzik kutusu vardı para atardın şarkı seçerdin. Neyse bu doğuş tan bi şarkı seçti. Başladı gözünden yaşlar dökülmeye. Ben görünce kendimi tutamadım wc ye gittim kahkaha atmaya. Çok komik gelmişti daha ikinci buluşma diye. Arkamdan kız arkadaşlarını yollamış Ezgi kötü oldu heralde diye ama ben kahkaha atmaya gitmiştim. Kızlara da numara yaptım üzgün gibi. Kötü bir andı. Böyle ciddi ortamlarda gülesim geliyor kötü bişi ama 😅

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat