Konu: Huns & The
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Haziran 2019, 16:25   #16
The
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Huns & The

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Güzel bir künye @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hayatta başarılar diliyorum. Şuan bir help departmanında bulunmuyorsun sanırım sende ara veren ya da emekliye ayrilanlardansin

Tekrar aktif görürüz umarım senin gibi birini

Şuanda zaten çogu sunucularda online Bnc ve Vps durumları sayesinde sürekli aktif olarak nickim yer almakta bununla beraber gerek yardım isteyen gerek egitim almak isteyen eski veya yeni olan ögrencilerime özel kanallarda veya özel sohbet pencerelerinden elimden geldigi kadar yardımcı oluyorum .

Fakat genel help departmanlarına katılmak gibi bir fikrim şuan için yok .

Cigdem Nickli Üyeden Alıntı
Neysekı okey oynarken o kadar başarılı değilsin

Başarılar ilkhun

sende haklısın

Dipnot Mesajı: İyi olmak kolaydır , zor olan adil olmaktır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet