Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Haziran 2019, 17:36   #1
L_
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
TrSohbet SuperAdmin ve Sales Lideri Stella Röportaj

Merhaba Sevgili ircforumlari.net kullanıcıları , Bu Röportajımızda Sizlere Trsohbetin Sales lideri ve super admini olan yıllarını IRC e vermiş . İşini severek yapmış aynı zamanda benimde çok sevdiğim değerli biri olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ' dan bahsedeceğiz . Kendisine Tekrar Teşekkür eder sizlere iyi okumalar dilerim.

<L_> Merhaba sevgili Stella , öncellikle teklifimizi kabul ettiginiz için ircforumlari.net adina tesekkür ederim.
<Stella> sevgili L_ rica ederim . ben teşekkür ederim asıl
<L_> Seninle epeydir bir arkadasligimiz dostlugumuz mevcut az cok tanisiyoruz . Peki ircforumlari kullanicilari adina kendini biraz tanitirmisin. Kimdir Stella nerelidir ? Ne is yapar ?
<Stella> Stella kendine has mizacı olan neşeli, azcık yaramaz kendi halinde takılan sıradan birisidir aslında.
<Stella> Aslen Ankaralıyım ama istanbulda ikamet ediyorum bundan 5 ay öncesine kadar kendime ait bir emlak ofisim vardı malesef ülkedeki inşaat sektörünün yaşadığı krizden ötürü kapatmak zorunda kaldım.
<Stella> Üniversiteyi bitirdiğimden beri aktif çalışma hayatı içinde olduğum için azcık kendime kafa izni verdim ve bu süreç de ne iş yapacağıma karar vermeye çalışıyorum..
<L_> Anladim Stella maalesef çogu sektör insaata bagli ve ister istemez çöküsler oluyor .
<Stella> evet
<Stella>
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

<Stella> ülke ekonomisi düzelecek diye ümit ediyoruz
<L_> insallah düzelir sevgili Stella
<Stella> inşallah L tek temennimiz o yönde
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

<L_> Ilk IRC e ne zaman basladiniz Stella ?
<Stella> L_ 9 seneyi geçti
<Stella> ilk başladığımda bana 5 senedir sanaldayım diyenlere
<Stella> oha siz ölmüşsünüz gibi tepkiler veriyorum
<Stella> geriye dönüp baktığımda nerdeyse 10 sene olacak banada
<Stella>

<L_> Epey bir uzun süre Stella

<Stella> evet

<L_> Peki Stella nickinin bir anlami varmidir ? Hep Stella nicki ile mi irc de bulundunuz ?
<Stella> L_ asıl nickim uzun yıllardır kullandığım daha doğrusu Peri dir. ama trsohbete ilk geldiğimde nickim şifreliydi
<Stella> şifreli olduğu içinde nick arayışına gittim Stellada güneş perisi demek bu ncikde karar kılmak zorunda kaldım
<Stella>

<L_> Anladim Peri ve Stella nickleri göze hos geliyor . Güzel nickler .
<L_> Trsohbet sunucusunda Sales ekip liderisiniz daha önce sales e olan bakis aciniz ne idi ? Insanlar sales deyince uzaklasiyor. Insanlara Sales hakkinda bilgi verirmisiniz ?
<Stella> L_ başka sunucularda sales liderliği ve salesde çalışma fırsatı buldum. Sales aslında kolay gibi gözüküp aslında sunucu içerisindeki en yoğun ve stresin bol olduğu bir departmandır.
<Stella> kişi yada kullanıcı operse giden yoldaki ilk teması sales ile kurar ve admin olduktan sonraki nerdeyse her sorununda salese gelir.
<Stella> benim salesle alakalı ekip arkadaşlarıma da sölediğim bir şey vardır
<Stella> Sales ekibi egodan arınmış işine dört elle sarılan tek amaçları yardım olan bunu yaparkende anlayış özveri içerisinde çalışları gereken bir ekipden oluşmalıdır.
<Stella> Bizim kişisel sorunumuz olamaz. sorun yaşama lüksümüz bile yoktur .

<Stella> yani sales üşümez acıkmaz sinirlenmez uyumaz
<Stella>

<L_> Anladim Stella . Sales isi zor bir is gercekten . Her bölümün kendi zorlugu var fakat insanlarla ugrasmak falan da hiç kolay degil

<Stella> kesinlikle ilk köprü biziz ve suncuumuzu temsil ediyoruz
<Stella> ve özelimize her gelene bakmak durumundayız seçici davranma lüksümüz yok
<Stella> kişi salesle bağı ilk aşamada kurarsa operse girer kötü birşey yaşarsa vazgeçer
<Stella>

<L_> Anladim her biri ile ayri ugras gerektiyor . Hangi sunucularda bulundunuz bugüne kadar Stella ?
<Stella> L_ ilk sanala başladığım sunucu Geveze idi sonrasında sohbet net söyle net nerdeyse girmediğim sunucu kalmamıştırç
<Stella>

<L_> Masallah cogu ortamda bulunmussunuz . Güzel bir bir künyeniz olmali.
<Stella> bunun bana artısı çok oldu bu sayede çok fazla arkadaş dost edinme şansını buldum . Çok güzel dostluklar edindim cidden. Sanalın zaten bana kattığı en güzel şeyde bu
<L_> Peki Stella IRC hayatinizda olumlu yada olumsuz seyler mutlaka olmustur . Bizlere bahsetmek istermisiniz . ? Sizi en cok üzen olay nedir ? ve En cok mutlu oldugunuz olay hangisidir ?
<Stella> aslında okadar çok ki
<L_> Mesela nedir Stella ? Bir olumlu bir olumsuz alabiliriz . Isterseniz
<Stella> 7 sene önce söyle nette birisiyle tanışmıştım . çok güzel bir dostluk kurduk her gece sabaha kadar sohbet eder kitaplardan edebiyatlardan bahsederdik .. bir gece onu rüğyamda gördüm bana yardım et diyordu . sabah telefonunu aradım abisi açtı arkadaşımın yoğun bakımda olduğunu gece beyin kanaması geçirdiğini söledi ben hergün aradım 6 ay sonra tel kapandı bir dahada ona ulaşamadım. çok dua ettim ve 7 sene boyunca hemen hemen her gece onun geldiği saa
<Stella> yaşadığım en üzücü olay buydu
<L_> Gercekten cok üzücü bir durum Stella : (
<Stella> 6 ay önce onun nickinde birisi girdi sunucuya özeline heyecanla gittim beni hatırlamıyordu adını soyadını sordum sen dedi nerden biliyosun
<Stella> adımı söyledim nickimi söledim özrü diledi beyin kanaması geçirdiğini 2 sene boyunca komada kaldığını ve birçok şeyi unuttuğunu söledi
<Stella> sadece kendisne not eklemiş skp adresi şifresi ve suncuu adı şşifresi yazılıymış
<Stella> ordan görüp merak edip girmiş
<L_> Anladim gercekten zor bir durum Stella Allah kimseye yasatmasin
<Stella> şuan hala teldeyiz yaşadığı rahatsuzlığın tabiki izlerini taşıyo konuşmasında hayata bakışında ama ona bişey olmamış olması ve bulduğum anda en mutlu olduğum andı
<Stella> amin
<L_> Peki yasadiginiz en güzel olay nedir ? Illaki güzellikleri de vardir .
<Stella> söyledim ya o kardeşim gibi sevdiğim kişiyi bulmuş olmam dı
<Stella>

<L_> Anladim
iki olay birden ikisi birbiri ile baglantili . Tesekkür ederiz Stella
[11:21:50] <Stella> rica ederim
<L_> Peki Stella IRC hayatinda bir cok arkadas edinmis olmalisin . Aklinda kalan nickler varmi ? Bizimle paylasmak istermisin ?
<Stella>AA okadar çokki şimdi birini unutsam bana kırılırlar
<Stella> koskoca 9 sene
<Stella> 100 lerce dostum kardeşim dediğim insanları biriktirdim ben nick verirsem unuttuklarıma cidden ayıp etmiş olurum
<Stella>

<Stella> bu sebepden nick belirtmesem L_
<L_> Anladim sevgili Stella . Saygi duyarim . Belki de olmasi gereken bu

<Stella> kesinlikle
<Stella>

<L_> Peki sevgili Stella Yönetim olarak basarinizin sirri nedir ? Trsohbet hakkindaki görüsleriniz nelerdir ?
<Stella> L_ başarımızın sırrı aslında bir bütün salesin başarısının sırrı trsohbet yönetimi , trsohbet yönetiminin başarısının sırrı ise mütevazi , sıcak kanlı , egodan kibirden, arınmış kendi halinde mükemmel özelliklere sahip insanlardan oluşuyo olması bence. Sevgili cagatay bu konuda gerçekten çok iyi yönetime alacağı kişileri önceden izler sonra karar verir. yçnetime eklenen kişi bu saydığım unsurlara sahip değilse zaten yönetimimizde hangi pozisyonda olursa olsun barınamaz ve silinir
<Stella> bizim tek bir derdimiz var oda
<Stella> bütün kullanıcılarımıza en iyi hizmeti vermek bzi onalr sayesinde varız onlar olduğu sürece var olmaya devam edecez. yani biz en alttan en üste çok iyi bir ekibiz ve bununn bilincinde emek veriyoruz
<Stella> 9 sene içerisinde bir çok suncuuda bulunmuş birisi olarak söyleyebilirimki trsohbet benim evim sales de bebeğim gözümün nuru
)
<Stella> Sevgili Cagatay ve Mastere ve bütün çalışma arkadaşlarıma bizlere emek veren operadmin arkadaşlarıma ve tüm kullanıcılarımıza yürekden teşekkürlerimi iletiyorum burdan iyiki varlar

<L_> Ne güzel basarilarinizin devamini dilerim sevgili Stella

<L_> Peki Stella IRC konusunda son sorumu sorayim ? IRC de nereye gidiyor . Biter mi IRC insanlarin hayatindaki yeri degisir mi sizce ?
<Stella> L_ irc tabiki internetin ve sosyal ağların bu kadar yaygın kullanılmasından ötürü bir evrim geçirdi. 9 senedir duyduğum irc bitiyor gibi söylentileri hepimiz duyuyoruz . Sosyal ağların hayatımıza kattığı güzelliklerin yanında olumsuz şeylerde kattığı ortada insanlar yalnızlaşıyo bu sebepden ötürü irc bana göre uzun yıllar bitmez.
<Stella> çünki irc ye çoğu insan çeşitli arayışlar için giriyo bu arayışlar bitmediği sürecede hep var olacaktır diye düşünüyorum.
<L_> Anladim Stella insallah daha iyiye gider .
<Stella> irc yi hayatınınızın neresine koyduğunuz bence daha önemli benim mesala hobi alanım boş vakitlerimde girerim eğlenirim çıkarım
<Stella> L_ inşallah
<Stella>

<L_> Peki Stella nin ircforumlari.net ile tanismasi nasil oldu ?
<Stella> Benim aslında Kayzersoze hocam sayesinde oldu.
<Stella> forum siteleri işin doğrusu pek ilgimi çekmedi bu zamana kadar. İfdeki en iyi helper yarışması konuşuluyodu help kanalında merak ettim girdim nick kaydettim
<Stella> tabikide oylamaya da katıldım .

<Stella> yanlız bir konuda mağdurum
<L_> hangi konuda ?
<Stella> Nickim ordada şifreliydi Stella_ nickini alabildim
<Stella>
)
<Stella> Koskoca Tr nin kraliçesi alt tireli nickle olacak işmi
<Stella>

<L_> Daha önce alinmis sanirim Stella nicki . Bir bakalim o konuda size donüs yapacagim sevgili Stella
<Stella> sevinirim L_

<L_> Son olarak ircforumlari net ailesine demek istediginiz bisey varmi Stella ? Yada her hangi bir konuda kullanicilara bir mesajiniz ?
<Stella> Kullanıcılara mesajım herkes birgün admin olur olmalıda ve mümkünse admin olmak istediklerinde /q Stella yapmaları

<Stella> bu söyleside bile aklim isimde L_ Gördüğün gibi

<Stella> ircforumları ailesine de iletmek istediğim adil olsunlar

<Stella>> çünki bütün sunucuların kucaklaştığı tek adres irc forumları
<L_> Ircforumlari.net adina zaman ayirdiginiz için Tesekkür ederim Stella . Isinizi cani gönülden yaptiginiz için sizin kutlarim .
<Stella> L_ asıl ben teşekkür ederim kendimi tanıtma fırsatı verdiğin için
<Stella> Çok teşekkür ederim bu güzel söyleşi için
<Stella> cici bak kendine olurmu

<L_> tesekkürler sende kendine iyi bak

<L_> TekrarTesekkür ederim Sevgili Stella iyi günler dilerim
<Stella>İyi günler dilerim Sevgili L_

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet