Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Temmuz 2019, 04:54   #17
stonecypher
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Genel Bilgi Alışverişi

Noiser Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ne yapıyordun ama ))

"neler yapmıyorduk ki ya ama önemli olan nokta şu ki herşeyi BEN yapıyordum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

bu döküman da mesela, soruyu soruyorum ama aslında @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] de @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] da benim. BEN sorup BEN cevap veriyorum. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] da benim burda yansıttığım üçüncü karakter o. hayali kız arkdaşımla konuşuyorum. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] zaten benim herkes bilir adıyamanın en asi çocuğuyum herkes kuzenim sanar ama aslında @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] da benim. son satırlar da @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] giriyor bi yer de bak "iyi geceLer" diyor
( @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aklıma geldi yine kahkaha attım kardeşim ) aslında o da benim. Sunucu da kelebek.org, yeni almıştık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile birlikte sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ibrahim abinin yanına da yeni gitmiştik o sıralar ama aslında @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] de bendim ve herkesi ben reisim diye kandırıyordum. ve de bunların hepsini ben TEK BAŞIMA yaptım."

TEK BAŞIMA adlı skeçi izlediniz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yorumlar için sağolun.

Konu stonecypher tarafından (01 Temmuz 2019 Saat 04:56 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet