Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Temmuz 2019, 22:44   #3
emSaLsiz1
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Alemiz.org acizligi

Ben Sunucu Sahibi emSaLsiz . Bizim Hiç Bir Şey'e Karşı Acizliğimiz Olmadı Olmazda . Benim Yaşım 27 . 9 Yaşında Pc Başına Oturdum . Senelerce Sohbet Serverlerinde Dolandım. Çok Üstadım Oldu İrc Web Teknik Departman Konusunda . O Seneler Aop Sop Hop Olmak İçin Çabalardık. Admin Olsak Çıldırırdım . Çünkü Çok Severdim . Senelerce Bu İşe Koşturdum. 14 Yaşında İlk Domainimi Aldım . 3 Ay Boyunca Sunucuda Sadece 5 Kişiydik. Sonradan Bazı Tavsiyeler ve Yardımlarla bir Yere Kadar geldim . 21 Yaşına Kadar Devam Ettim . Ve Sunucumu Sattım bıraktım .

Şuan 2019 'da Şans Eseri Bir Sunucuda Karşılaştığım Kardeşten Öte Gördüğüm Doğanayla Tanıştım ve tekrar Bu İşe Girdim . Ben ve kardeşimin Kimseye karşı acizliği Olamaz User Çalmak İçin başka sunuculara girmez. girenede musade etmeyiz.
Çünkü Ben Çok Emek Verdim Zamanında . Kimsenin Emeğini Çalamam ve Çaldırmam ! Bunu Yapan Kişi Herkese Karşı Bizi Düşman etmeye çalışıyor . Maksat Kapattırmak Sunucuyu . Sonuna Kadar Yaptığım İşin verdiğiim emeğin harcadığım paranın arkasındayım . bizi yıkmaya kimsenin gücü yetmez. Yetemez . Açık ve Net .

! Bu Konuyla Hiç Bir İlgimiz Ve ALakamız Yoktur . Hiç Bir Suçlamayı KabuL Etmiyoruz . Ve Pazartesi gerekLi İşlemler Yapılacaktır . bilginize ...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet