Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Temmuz 2019, 10:01   #1
SaMuRai
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
İnternet Aşkı

02.02.2009 İzmir.

Internetten bulduğu kız arkadaşına, farklı duygular besleyen kahramanımız Serhat. izmir'de oturmak daydı. annesi ve babası ile yaşayan şizofreni hastasının hikâyesidir

Evin Genç oğlu 25 yaşlarındadır hafif yakışıklı. Biraz uzun boylu, Esmerim si kendi halinde bir insan. İşte neler varmış? Diyebileceğiniz Bir yazıdır. Hikayemizin baş kahramanın ismi Serhat. Birazcık farklı hayatı, var bizden Kendisi şizofreni hastası ve türlü psikolojik. rahatsızlıklarla. sıkıntılarla uğraşmış, Ve bu dertten Birçok Kez. hastaneye, başka başka, hocalara, derdine derman aramış. Ama bir türlü bulamamış. Serhat şizofreni krizine girmeden önce her şey çok normal. ama şizofreni krizine girdiği zaman Dünyası. Bizimki gibi değil, bir sevgilisi varmış ismi Eda, internet te bulmuş olduğu kız arkadaşını dünyalar kadar sever.

Evden çıkamadığı için sürekli bilgisayar başında . zaman geçirir ve sürekli Eda'yı beklermiş, bu çocuk şizofreni hastası olduğundan dolayı, evden dışarı çıkamıyor babasının getirmiş olduğu para ile hayatını sürdürüyor. annesinin yapmış olduğu yemeklerle Karnını doyuruyor, Allah'ın vermiş olduğu hastalıktan dolayı. Bir şekilde hayatını sürdürememek de. gel zaman git zaman internette konuşurken, kız arkadaşını ikna ediyor. Lütfen bize gel Seni görmek istiyorum diye. kız arkadaşı, bu teklifini biraz düşünüp kendisine zulüm eden kocasından Kaçmak için Serhat'ı Yem olarak kullanıyor. Dünyalar Serhat'ın oluyor, Serhat Mutlu ama başına geleceklerden haberi yok. Hemen kuzeninin eşine telefon açarak Lütfen gelip beni otogara götürür müsün diye ricada bulunur. Serhat ve macera başlar.

-Serhat: sevgilim hoş geldin ne iyi ettinde geldin.
- Eda: ( Ay bu ne be ) Canım teşekkür ederim Hoş bulduk yol yorgunuyum eve gidelim mi.
- Serhat: tabii hayatım Gidelim…
- Serhat: Yolculuk nasıl geçti hayatım Ne yaptın havadan sudan sorular sorarken. Eda kafasında Türlü Türlü Tilkilerin döndüğünü Serhat'a belli etmemektedir.
Eda:Eve girer Evi baştan aşağı Süzer odaları Gezer Tek Tek etrafına bakınır Gariban bir ev olduğu bellidir. Serhat'ın odasına çantasını bırakıp ailesiyle tanışmaya diğer odaya geçer.

Serhat'ın annesi makbule teyze bu durumdan hiç hoşnut değildir kız kaçarak gelir mi düşüncesi vardır aklından o kadar temiz değerli insanlar ki akıllarına. Kızın evli olabileceği gibi, şeyler asla gelmemekte. ve bu temiz insanların hayatına giren kötü bir bayan.

Üç dört gün geçtikten sonra. Serhat la eda dışarıya yemek yemeğe çıkmak isterler.
Serhat annesinden utana sıkıla almış olduğu parayı. cebine koyup Kız arkadaşının yanına alarak dışarıya çıkmışlardır. Dolmuş Beklerken. yanına siyah bir araba yaklaşıp. Serhat ile Eda'yı arabanın içine almışlardır. Serhat'ı güzel bir dövdükten sonra Yolun kenarına bırakıp Eda'yı. alıp evin yolunu tutmuştur kocası. Ve Serhat'ın annesi gil Serhat’ı bulduğunda Serhat 2 buçuk hafta yoğun bakımda yatmıştır. Hastaneden çıktıktan sonra ilk işi bilgisayarla koşup Eda'ya ulaşmak için bilgisayarı açmak olmuşturda. Eda'dan Eser yoktur Eda'nın yaşamış olduğu Yozgat şehrine gitmek için. tekrardan kuzenin kocasını arayıp onu kandırmak ister. Serhat içindeki o duyguları Ata Mamak'tan hastalığın vermiş. olduğu halsizlikten sıkılmış. iyice bunalmıştır, bunalımdan çıkmak için tek çare,Eda olduğunu düşünen Serhat, Ne yapıp ne edip Yozgat'a gitmek ister ama gidemez aradan aylar aylar geçer, Serhat'ın hastalığı sürekli tekrar benim Serhat hayatını kararırken. bir yandan da Eda'yı düşünüp üzülmekde. Bu durum onu iyice Yormak’ta.

Bu arada
Eda'nın kendi adresinden Serhat'a bir maili geldiğini. görünce Serhat sevinçten havalara Uçar, tekrardan bir umutla, Eda'ya yazmaya başlar Eda beni döven adamlar kimdi? bana ne için vurdular? ben onlara ne yaptım.. Eda: Serhat Onlar benim ailem ve Abilerim de benim kaçtığım için benide dövdüler aldılar. senin için çok canım yandı. Ama tekrardan kaçacağız! Sana söz veriyorum aşkım. “diye” Serhat'ı tekrardan kandırır zulmeden kocanın elinden kurtulmak için her türlü sıkıntıyı çeken Eda tekrardan Komşusundan Borç para alarak izmir'in yollarını tutar..

Eda İzmir otogarına indiği zaman çok bitkin haldedir direkt eve gelirler. Serhat tekrardan sormaya başlar abin gil gelecekler mi bize zarar verecekler mi gibi sorular Eda Hayır sakin ol öyle bir şey olmayacak diye. ve uyumaya giderler bir anda serhat’n. “şizofreni” krizi tutarak yanında yatan Eda'yı kırmış olduğu cam bardak ile tam 82 yerinden Keser adli tıp raporlarına göre Eda kendi kanında boğularak ölmüştür. Sizce Eda bu ölümü hak etti mi? orasını bilmem ama ben Serhat'a gerçekten çok üzüldüm. bu benim hayatımda dinlemiş olduğum en garip Hikaye sizlerle paylaşmak istedim Umarım anlatabilmişimdir.

Bu benim ilk Yazım arkadaşlar Hatam olmuş olabilir. Hatalarım vardır Sonuçta hatasız kul yoktur. sizin yorumlarınızı benim için çok değerlidir yorumlarınızı bekliyorum. (Sakın güvenmediğiniz insanları evinize hanenize almayın) internetten. bulmuş olduğunuz arkadaşları iyice tanımadan, yakınınıza Yaklaştır mayın Kim bilebilir Belkide karşınızda bir Eda bir Serhat oturuyordu? lütfen dikkat edelim teşekkürler.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet