Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Temmuz 2019, 19:36   #1
SaMuRai
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Pavyon Kadını Hikayenin Devamı

Arkadaşlar Hikayenin.. 1 ci Bölümünü okumayanlar için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İlk bölümden Hatırlama Yapalım...

Hüseyin kendi tutmuş olduğu bekar evine nehir yerleştirmiş onun ihtiyaçlarını gidermiş bir hafta 2 hafta boyunca hiç evden çıkarmamış ve Nehir'i el üstünde tutmuştur ama 2 hafta boyunca hergün sevişmiş ve nehirden hevesini almış artık pavyonda çalışmaya zorlamıştır Nehir'in pavyon hayatı böyle başlamıştır..

Nehir bu baskılara dayanamayıp Hüseyin'in teklifini kabul etmiştir pavyonda çalışmaya ikna olan nehir. hüseyin'in eski dostu olan yıldız ile hayatları İşte tam bu noktada kesişmiştir.
Yıldız 1.70 boylarında sarışın güzel bir bayandı nehir ona göre biraz daha esmerdi ama Nehir de çok güzeldi. ikisi pavyonun en iyi çalışan kızı oldular Nehir gecelik pavyona. Çok iyi paralar, kazandırıp. İçmiş olduğu içkilerde hayatını maf etmekteydi. leş gibi ter kokan sigara dumanı kokan içki kokan bir ortamda Gencecik bir kızın. Hiç hayatta bir şey görmeden sürekli seks kölesi edilmiş. Gözü başka bir şey görmemiş adeta bu hayata adapte oluyordu..

Sanki bundan başka dışarıda bir hayat yokmuş gibi gözü kapalı geceleri çalışıp gündüzleri uyuyor ve arkadaşı yıldız da bol bol sohbet ediyorlardı. Yine bir gün akşam 6 gibi gibi evden çıkıp pavyona doğru yürüyen Nehir. yıldıza karşılaşırlar yolda sarılıp öpüştükten sonra daha erken gel gidip bir şeyler yapalım diyen Yıldız. Nehir Hüseyin beni çok döver gelirsem diye korkarak cevap verir. Yıldız Hüseyin Ben yanındayken sana hiçbir şey yapamaz merak etme gel biraz gezelim diye kandırır. Nehir ilk dost kazığı yiyeceğini anlamadan yıldıza güvenerek. yıldızın arabasına doğru yürürler. Yıldız Sen Ayık kafayla sadece içki kafasıyla nasıl çalışa biliyorsun diye sorar Nehir Başka ne yapmam gerekiyor ki. cevap verir

Yıldız- Uyuştucu olmadan olmaz. Birazcık uyuşturucu kullanman gerekiyor. Eğer uyuşturucu kullanırsan Hem daha iyi çalışır hem de insanların yüzlerini görmezsin masasına oturduğunuz adamların sana nasıl baktığını. Biliyorsun bu durum seni rahatsız etmiyor mu gerçekten çekilmez . Haldeler Öyle değil mi?

Nehir- Ben hayatım boyunca hiç uyuşturucu kullanmadım nasıl bir şey olduğunu bile bilmem. Hem rahmetli annem öyle şeyler kötü derdi..

Yıldız- ağzına söylüyorsun rahmetli olduğunu. hadi korkma “Bir kereden bir şey olmaz”

Nehir hayatındaki tek arkadaşını kırmamak için. uyuşturucuyu Denemek ister. o gün uyuşturucu kullanıp İkisi birden işe giderler.

bu olanlardan Hüseyin'in Haberi vardır Hüseyin'in istediği Nehrin daha iyi çalışması uyuşturucu kullanarak daha iyi verim verebilmesi ve müşterileri daha iyi tavlaya bilmeseydi. Masada çünkü Hüseyin onu umursamıyor ve sadece para kazandırdığı için yanında tutuyordu tek derdi de buydu zaten yıldızlı da da bu yüzden arkada sıkı sıkı söyleyip. Nehir'in uyuşturucu kullanmasını sağlamıştır.

O gün sabah kalktığında Nehir hiçbir şey Hatırlamıyor dur demek ki güzel bir şeymiş bu Yıldız ne kadar da haklıymış o pislikleri düşünmüyorum. ve beni çok rahatlatıyor. Uyuşturucu gerçekten rahatlattı beni acaba yıldız da var mıdır devam edeyim. İçmeye diye artık Nehir uyuşturucu bağımlısı olmuştur. Hayatında Bir bu eksikti ya Bu da eklenmişti. 3 kuruş Kazandığı parayı da götürüp Yıldızlar beraber uyuşturucuya yatıyorlardı aynı zamanda parası olmadığı zaman uyuşturucu satıcısına kendi bedenini kullandırıp uyuşturucu alıyordu . Nehir gerçekten güzel bir kadındı Kimse ona Hayır diyemezdi.

Sonra bir gün bir masada otururken müşterilerinden bir tanesi. Nehire bir teklifte bulundu ben buraya yaklaşık bir buçuk yıldır gelip gidiyorum. Aradan Bayağı zaman geçti sana bir sürü para harcadım. Ve senin kadınım olmanı istiyorum Benimle sürekli beraber olmanı istiyorum. Bunun için ne gerekiyorsa yaparız. Yeter ki sen de benimle birlikte ol düşünceme saygı duy.
(Bunları söyleyen Mehmet adında kendi halinde bir esnaf olan Şarküteri işi ile uğraşan bir adamdı Mehmet) Nehri gerçekten Sevip onunla birlikte olabileceğine inanıyordu.

Nehir'in kafası güzel olduğu için bunları Pek algılayamadı boş yalanlarla boş umutlar ile Evet evet bana bir içki daha söyler misin dedi ve masada bir sessizlik oluşu verir. Sadece içiyordu Nehir ve Mehmet de onu izliyordu.

Mehmet'in sakin görünen yüzü ve bedenin altında saplantılı bir Aşık yatıyordu. Mehmet Nehir için her şeyi yapabilirdi ailesini kendisini düzenini her şeyini Nehir'e feda edebilirdi her hafta kazanmış olduğu paranın yüzde yüzünü Nehir'e yatırır olmuştu. Nehir ise bunun farkında bile değildi . Onun için sadece Önemli olan şeyi paraydı.

Bir gün Nehir Evde otururken Hüseyin Para az kazanıyorsun Diye kavga çıkarıp. nehiri çok kötü dövdü ağzı yüzü Paramparça olan kız kendini hastaneye attı. polis ifadesini almak üzere darp raporu çıkarttırdı. Hüseyin hakkında arama çıkarıldı. hastaneye gelen Mehmet Nehir'in yanından Bir saniye bile ayrılmadı. Hastane masraflarını, hastane giderlerini, hastanede olabilecek, herhangi bir tehlikeye karşı. Mehmet hep önde duruyordu. Hüseyin de adreslerinde yok polisten kaçarak saklanıyordu.

Nehir çok korkuyor Hüseyin'den korktuğu gibi de uyuşturucu bağımlısı olduğu için uyuşturucu bulması gerektiğini biliyordu. Mehmet'e Mehmet Lütfen bana uyuşturucu temin edebileceğim bir yer söyler misin diye söylendi. Mehmet bu durumu Duyunca şok oldu üzüldü ama sevdiği için elinden geleni yapacağını söyledi. Ve gerekli olan uyuşturucu maddeyi. Nehir'e getirdi aradan 2 hafta geçmişti Nehir Hala hastanede yatıyordu ve Hüseyin ortalıkta yoktu.

Mehmet ise Nehir'in ağzın içine bakıp O ne isterse onu yapıyordu resmen onun esiri olmuş tu. saplantılı Aşık evine gitmiyor işine gitmiyor. hastanede yatıp kalkıyor ve var olan her şeyini Nehire yatırmaya devam ediyor. Nehir Hastaneden çıktıktan sonra Mehmet'in evine yerleşti. Mehmet işe gidip geliyordu Nehir Se Hiçbir şey yapmadan uyuyup uyuşturucu madde kullanıyordu sürekli. Mehmet tedavi olabilmesi için onu ikna etti. Fakat bir gün işe çıktığında Hüseyin Mehmet'i bekliyordu. Hüseyin Mehmet'e çok kızgın olduğu için. onu görür görmez saldırdı biraz Boguştuk dan sonra. Mehmet'in kalbinine Bıçak sapladı. Mehmet oracıkta can verdi. Hüseyin ben ne yaptım diye kaçarken. Nehir balkondan olup biten her şeyi izledi.
Uyuşturucu maddenin vermiş olduğu etkiden dolayı Banyoya giderek. bileklerini kesip hayatına son verdi.

Hikayemiz burada bitmiştir. Nehir 26 yaşında aramızdan ayrılmıştır. arkasında götürmüş Olduğu Mehmet 32 yaşında hayata gözlerini yummuştur. ve annesinin yapmış olduğu hatalar kızını farklı farklı Yollara sürüklemiştir. aslında annesi mücadele verseydi ne olursa olsun kızımın yanında duruyorum deseydi. hiçbir şey Belki de bu kadar kötü olmayacaktı . ama annesi kolay yolu seçti hayatınızda ne olursa olsun çocuklarınızı yalnız bırakmayın kendize Ve Çocuklarınıza yapabileceğiniz en büyük kötülük…

SoN

Diğer Hikayelerime Göz Atmak istermisiniz?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet