Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Temmuz 2019, 21:16   #20
aYYaŞ
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İlk Helper Oldugunuz Sunucu Neresi ?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Öncelikle şunu belirtmek isterim soyle.net de eğitim aldiğim helperlik yaptiğim doğrudur, ancak sunu sormak istiyorum Grandbeye kendiside cok iyi bilir soylenet #helpers kanalında !kim aYYaS yapdiğinizda özgecmis önceki görevler sunucular yaş vs cikar 7 ay helperlik yapdiğim dönemde kisa bir sürede bulunmus oldugum mynet neden yazıyormus sormak isterim.İkinci bir diğer konuya gelecek olursak (küfür)? Departmanda olmayan bir olay skype de sunucu adminlerinden ares ile küfürlestiğim doğrudur sunucuda daha sonra özelime gelip küfür eden kisi de ares dir.TÜM loglar halen durmakda kenan nickine bunlari attiğimda konusacağim dedi.Aksamdan sabaha konuyu değiştirip özelime gelip önce bana söven de kenandir, sonra bende ettim evet bir konuyu bilmeden yorum yapma Grandbey ben aldiğim eğitim ve emeği inkar etmiyorum ALLAH`a şükür ki senden almamisim.Bu küfür vs olayini açmak istemiyordum burdan devam edeceksek loglari da paylasabilirim...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet