Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ağustos 2019, 15:52   #3
Kaf_Dağı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Gidişlerin sebebi, sebeplerin gelişi olmalı

Hayat Azrailin elinde olduğu için ya bir gün öleceğiz deriz aslında yaradanı unuttuğumuzdan ölümü unutuyoruz, neyi anlatır neyi isterim hayatım ahenginde olduğumuz bu koskaca hayatı ne ile tamamlıyacağımızı biz belirleriz değil mi ama biz veririz ahir dünyada cennet gördük sanıp severiz sevilmeyi isteriz her zaman koşarız içinde hayatın tatlı telaşında koşmayı unutur sadece o olur sanarız tüm mevsimleri o diye ama ölüm geldim mi başa herşeyi unuturuz korkarız mevlam korkan kul eylemesin der sessizliğe bürünüz aslında bir türkü çaldığında hep aklımızda o olur o düşünür onu sayıklamaya tekrardan başlarız seviyorum bitiyorum ölüyorum aşığım der yakarız kendimizi aslında şunu demeyi hep unutuyoruz ben sana aşık olamam ben yaradana aşığım ama onun aşkıyla sana sevdalandım der onu yaradanın sevdası gibi severiz ama karşındaki sevmeyince tüm sevgiler herşey onun olur geriye kendimize zarar veren bir beden olarak kalırız...

Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] inan yazın kendin gibi kalemine düşen mürekkebi güldüren nadide insanlardansın teşekkür ederim makale için...

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet