Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ağustos 2019, 08:00   #5
Kaf_Dağı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Cinsellik Evlilik Sebebi Olabilir Mi?

Aslında ilk olarak sevgili olayına değinelim, Günümüzde en çok yaygın olan sevgili olanlar ne amaç. güdüyor demiştin ben bir şiir yazan olarak derim her seferinde aşkı çöplük eden bir neslin sevdası da kokar demiştim bir keresinde işte o yüzden herkes artık sevgiliysek herşeyi yaparız sevgiliyiz o benim edasıyla gezer erkek kızı buna hazırlar artık herşeyimiz hormonlu olmasından zaten hormonlar çok değişik oluyor bunu ona bağlıyamayız işte hepimiz kendine aynada bakması gerek herşeyi diyebiliriz Allah bize en büyük günahlar arasında ZİNA vermiş biz ne yapmışız, sadece onu unutup zevkimize bakmışız değil mi işte sebeblerden biri budur.

Gelelim evliliğe kendimden yine örnek verelim ben eşimle nerdeyse görücü usulü ile evlendim gerçekten güzel hayatım güzel bir evliliğim var ama evlilik denilince akla bir yaşam geliyor ben hala diyorum keşke bi kaç sene önce evlenseydim diye her seferinde niye mi eve geldiğimde huzur eve geldiğimde karşılayanım eve geldiğimde canım sıkkınsa ona göre bana bakan anlayışlı bir eşim var neden dışa yöneleyim kendim istermiyim eşimin biriyle görüşmesini istemem vururuz deriz her seferinde işte buda onu gerektiyor evlilik hayattır yaşamdır cinsel olacaktır çoğalacağız ama evliliği cinsel olarak vurmayalım Dinen iyi bir şey değil ve günümüzde buna bile helal getirilmişken bizler halimize şükredelim....

Emeğine sağlık @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aslında daha çok yazmak istiyorum ama haddimi aşmış olurum diye susuyorum...
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat