Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ağustos 2019, 17:57   #1
Çevrimdışı
Style35
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Güncel Mektup Blogu | Türk & Dünya Mektup
Web Adresi: https://
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Style35

Hosting Sağlayan Firma: ZirveShell

Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Style35

Kullanılan Sistem Hakkında Bilgi: WordPress

Site İçeriği Hakkında Detaylı Bilgi: Edebiyat ve onun ayrılmaz bir parçası olan Mektup türünü daha çok sevdirmek, derinliğiyle anlaşılabilmesini sağlamak ve daha çok kitlelere ulaştırabilmek için bir bütünlük halinde okura sunuyorum.

Site hazır bir sistem ise sistem üzerinde yapılan düzenlemelerden bahsedilebilir.(Bu madde isteğe bağlıdır): Mektup birçoğumuzun eskiden çok kullandığı bir iletişim yöntemi olarak çoğu kişi tarafından bilinmektedir. Ama asla bu kadar düz ve katı kalıplar ile anlatılabilecek bir şey değildir mektup kavramı. Mektup aşktır bazen, bazen sevgidir, bazen güvendir. Ara sıra da nefrettir, öfkedir. Bazen de ne yazık ki ayrılığın acımasız habercisi oluverir.
Kurmuş olduğumuz Mektup Blog web sitesinde birçok ünlü yerli ve yabancı yazarın yazmış olduğu, kalplerinden kağıtlarına dökülen tüm sözcükleri görebilir, inceleyip hepsini okuyarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Aynı zamanda dilerseniz web sitemizde bulunan mektup yaz kısmından istediğiniz an sitemiz için içerik yazabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşte sitemiz için içerik yazmak bu kadar kolay!


Konu ZaLim tarafından (16 Ağustos 2019 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.
 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet