Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Ağustos 2019, 01:55   #1
Aragorn
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Bilin istedim. (Aragorn)

Merhaba değerli ve bu zamana kadar değerli zannettiğim ama aslında bırakın 5 para etmeyi ismini zikrettiğinizde borca gireceğiniz pek değersiz (BAZI) kullanıcılar.

Çoğunuz son zamanlarda yaşadığımız bazı olaylara şahit oldu. Bunlar hakkında çok konuşmayacağım hatta hiç konuşmayacağım. Ki o zaman bana verdiğiniz desteğe teşekkür ederim.

Üyelik tarihimde 2009 yazdığına bakmayın 2007 üyesiyim ben. 17 yaşında ergen bir veletken vardım burada 12-13 sene evvel.. O yüzden ben buraya geldiğimde beni banlayan kişiler yoktu. Beni buraya onlar getirmedi, onlar gönderemez. Haliyle banım açıldı gereksiz bir ban olduğunu kendileride biliyordu ki, sinir stres yatıştıktan sonra banım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kaldırıldı.

2-2,5 ay forumu ben yönettim. Kısa ama öz bir yönetim oldu şimdi çıkar yine birileri bıdı bıdıya ama dediğim gibi sadece bıdı bıdı. 200-250 anlık kayıtlı üyede aldığım forumu 400+ üyeye çıkardım. Bunu kimse inkar edemez! Ben yönettim kardeşim. En çok eleştirildiğim nokta attığım banlardı (topu topu 5 kişi) o da foruma kene gibi yapışmış Polat Alemdar varisi klavye saltanatçıları bir kaç müptezeldi.

En büyük hatam ekip arkadaşlarımdı. Moderatörlüğü bile tam anlamıyla idrak edememiş adamları SUPERVISOR! yaptım.
Adam muamelesi görürler belki dedim ki gördüler ama bu onlarda iyi izler bırakmadı.

Velhasıl banım açıldı ve tekrar buradayım. Eğlenmeye, coşmaya gelmedim. Bende yeri olan bu forumun bir kullanıcısı olarak gereğinden daha az da olsa bakınıp çıkacağım.

Kimseye bir küskünlüğüm ve kırgınlığım asla yok. Herkes kendi çıkarları doğrultusunda devam ediyor işine gücüne. Unutamayacağım tek bir konu var o da bende kalsın.

Telefonda bu konunun daha fazla uzaması gerektiğini bu olayın sadece IF’e zarar verdiğini konuştuğumuz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve ekibine IRCForumlari.net için başarılar dilerim. Benden beklediğiniz Kaos ve ilişmeyi kendilerine karşı göremeyeceksiniz bu konu da da üzgünüm.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet