Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ağustos 2019, 22:30   #81
fLayer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ülkemizde Kadın Hakları Genişletilmeli Midir?

Yalovali Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Burdaki yorumlarin hic biri bu sidetleri durdurmaz 700 sayfalik bir roman yazin buraya gene ayni burdaki konu bana gore bu sekilde hic bir zaman cozulecegini sanmiyorum ölümün her turlusune karsiyiz zaten burdaki durum bence sunlardan kaynaklaniyor bu benim fikrim

Kadin: erkege sen kimsin ben seni istemiyorum der gururuyla oynar rezil eder adami yanlismi biz erkekler ne geliyorsa basimiza gururdan gelmiyormu?

Kadin: sende erkekmisin sana erkek demek bile suc der erkegi asagilar oysa ben karisini oldüren hic kimse durup dururken öldurecegini sanmiyorum savunmuyorumda bende herkes gibi dusuncelerimi belirtiyorum

Kadin: sen cocuklarina bakamiyorsan niye evlendin aile icinde kucumseme karalama yapiliyor erkek kucuk dusuruluyor.

Kadin: su adamin yaptigina bak bide kendine bak asagilamaya devam eder.

Kadin: tahrik edici soz soyler erkege cinnet getirir o anki durumda sakinlesmeyen bir erkek ya kendisine ya baskasina mutlaka zarar verecektir seytan giriyor insanin icine. Is isten gectiginde zaten hersey bitmis oluyor bence yeri geldiginde kadinda karsindakinin kendisine zarar verecegini dusundugu zaman geri adim atmali tahrik etmeye devam etmemeli. Akili bir kadin yapmaz bunu .

Gunumuzde kadin ve erkek aldatmalari hadinden fazladir bunlarda o anki surece etki etigini dusunuyorum .

Bir diger konu biz zaten olumun her turlusune karsiyiz kadinin yeteri kadar bu ulkede hakki oldugunu dusunuyorumda olsunda bu guzel bir sey ama kadin haklari diye diye biz hic bir gunahi olmayan hic bir sucu olmayan erkekleride degersizlestirildigini dusunuyorum bazi seyleri egitimle bitiremeyiz malesef bu duruma farkli cozumler bulunmasi gerektigini dusunuyorum zaten ulkede kadin bas taci siz sadece goruntu ustune konusuyorsunuz o ailede neler oldugunu neler bitigini konusu hakkinda hic bir fikrimiz yok allah dogru yolu gostersin o tur insanlara .

Umarim her sey cok guzel olur hakkimizda hayirlisi neyse o olsun iyi forumlar.

Abi Gerçekden saçmaladığnın farkındamısın? Tek gurur Erkekdemi var. Kadını gururu yokmu Aldatırlar Erkek yapar Erkektir, Kadın yapınca namusa bağlanır Erkek Erkekliğini yapsın bir zahmet.
Sinirlenince kadına O... Ka.. Ana avrat düz gidersiniz kadın size KArektersiz dedigi zaman cinnetmi geçiriyorsunuz haha.!

Parayı Hayatınızın Her karesinde bulabilirsiniz ama Dostu Her zaman bulamazsınız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat