Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Eylül 2019, 21:55   #86
MoMoXa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ülkemizde Kadın Hakları Genişletilmeli Midir?

xena hanım olayı çok güzel özetlemiş tsk ederim güzel konu ve açıklayıcı paylaşım yapmış bazı arkadaşlar olayın ciddiyetini anlamamış hala kendilerinede bir gun eşine dosttuna bu olaylar geleceğini kimse unutmasın ben aile bakanlığında güvenlik görevlisiyim siz tv lerde olayları görüyorsunuz biz direk yaşıyoruz ..tabi yorumlarım benim kendi görüşümdür kesilen ve canına kıyılan kişiler bana göre yarın idam edilmesi lazım.. bu iş ülkemizde başka türlü çözülmez cana kayınlardan tecavüze uğrayanlardan bahsediyorum bu boşanmalar ve çocukla alakalı olaylar bana göre daha farklı kavramlar sadece o olay bayan olayı deyil erkek lerdende madur olanlar var azda olsa ..ayrıca eşinden şiddet görüp kadın sığınma evinde kalıp çocuguda esirgeme kurumunda kalan bayanın bizzet kendi ağzından memnun olmadını duydum iyi olupta memnuniyetsizlikten bahsediyorum .. neyse teşki yaşadıklarımı buralara yazabilsem umarım kimse kimseye zarar vermez aile kavramı çok önemli 11 senelik çalışma hayatımda 3 tane bayanın koruma altına bizzet müdahale ettim yarında olsa yine ederim.. herşey gönlünüzce olsun

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat