Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Eylül 2019, 18:06   #1
Nutella
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Forumunuz.com - Yetkili Alımı Hakkında

Forumunuz.com - Yetkili Alımı Hakkında

Forum Adı/Adresi : Forumunuz.Com - Sevgi ve Bilgi Dolu Genel Forum Sitesi - Sevgi ve Bilgi Dolu Genel Paylaşım Platformu

Forum Versiyon ve Sistem : vBulletin® Version 3.8.9 ©2000 - 2019

Forum Sloganı : Forumunuz.com - Sizin Forumunuz

Forum Sahibi : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & Meltem

Forum Teknik Admin : Stillborn

Administrator : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Board Admin : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Adminiçe : Penia

Moderatör : @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Günlük Online Süresi : Saatim yok doğrusu, sürekli incelemekteyim forumunuz'u.

Daha Önce Görev Alınan Forum Siteleri : Yaklaşık 2 sene sohbetdesin.com değişmeden önce, adminlik yaptım.

Kaç Yıldır Forumlar İle İlgileniyorsunuz : 5. yılıma gireceğim.

Forumda Görev İhtiyacı Duyulan Alan : Moderatör.
{Elbetteki örnek veriyorum ; Deneme Moderatör olarak aldığımız arkadaşımız, performansı ve aktifliğine bakarak, gereken mevkilere çıkarılacaktır.}

&Moderatör olmak isteyen arkadaşlarımız, forumunuz.com'da yer alan ; "Moderatör Başvuru Formu'' Kısmına, hemen gerekli bilgilerini doldurmaları rica olunur.

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda da, bana buradan veya [URumunuz.com[/Un ulaşabilirsiniz.
*Bizler Forumunuz.com'da saygı, sevgi ve enerjik arkadaşlar aramaktayız. Bize güvenini sağlasın ki, bizlerde ona göre yaklaşımda bulunalım.
Forumunuz.com, sadece bizim değil, sloganı gibi ; "Sizin Forumunuz"dur.

Sizler de, bu Sevgi ve Bilgi Dolu Genel Paylaşım Platformumuzda yer almak istemez misiniz?

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu ZaLim tarafından (07 Eylül 2019 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: dış linkler silindi, web site tanıtımlarında lütfen site adlarını url şeklinde değil domain.com şeklinde veriniz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet