Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2019, 01:24   #6
Kaf_Dağı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yalnız Papatya

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ne güzel demi fal bakıyor seviyor mu sevmiyor mu diye değil mi aslında onu yabana atmaktan başka bit şey yapmıyor sevmek bir papatyanın yaprağında mı yapıyorlar mı güllere böyle anlam veremiyorum neden papatya neden baharın nadide çiçepi o mis kokan o sarı gövdesi beyaz yapraklarıyla doğayı sarıp savuran benim nickim kaf dağı aslında masal dağıyım dökülüyor içimdeki masallar dökülüyor yıpranıyor her şey ama bir diğer yanım huzur mutluluk ve papatyalar güllerler dolu

Papatya ah papatya kokan yarim,
Gözümdeki nağmenin sebebi yarim,
Bir tutam aşka düşen yarim,
Baharın aynası yarim,
Yüreğimize döken yarim,
Ben gibi çobana yol gösteren papatyam...

Sevgi papatya da olsaydı secde de edilen duanın hükmü kalırmıydı, Yaradanı unutup yaradanın yarattığına zarar vererek mi istersin gönlündeki sevdayı çünkü siz sevda değiş yaradana duyulan aşkı verdiğiniz gibi ne güzel demişsin bir adam gelir koklar beni diye ne güzel demişsin kokunun ahenginde selânın eşliğinde abdest alıp o papatya yı secdede istemekten se başka bir şeyde istemek sevmek değil alay etmektir...

Emeğine sağlık can gardaşım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] çok güzel çok anlamlı olmuş sen hep yaz olur mu
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet