Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Eylül 2019, 00:41   #10
Nutella
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 19. Hafta Konuğu * Nutella

Braveheart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kendinden biraz bahsedermisin.

Che Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...],
Kendinden biraz bahsedermisin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], aslında kimdir ?

Eftamintokoftiden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler, biri sorsun yaşı kaç ki abi diyor..

Öncelikle teşekkür ediyorum beyler.
3'nüzün de hemen hemen sorusu aynı olduğu için, bir post altında toplamak istedim.
*Adım Ayça Nur. 22 yaşındayım, abi/abla dememin sebebi bu. {Geneliniz benden yaşça büyükten, normal hayatımda da saygıdan ileri gelen bir durum bu. }
Çanakkaleliyim, şimdilik Çanakkale de ikamet etmekteyim. Liseden sonra, mezuna kalmak durumunda kaldım. Aslında ilk sene ve ikinci sene girdiğimde sınavlara istediğim bölümler olan, "Veterinerlik" ve "Hemşireliği" tutturmuştum. Fakat ; Ailemin sağlık sebeplerinden dolayı tercih yapmadım, onları o halde bırakmak bana göre değildi. Şuanda evdeyim.
*Fanatik sayılabilecek düzeyde, GalataSaray'lıyım. He birde, *Hayvanlara* karşı {özellikle kedi} aşırı düşkünlüğüm vardır.
*Son olarak ; güzel giden ve uzunca süren bir ilişkim var. Yakın zamanda zaten yanında olacağım, erkek arkadaşımın.
Böyle yani.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:40 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

BLueMooN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...],

Rumuzunu Nutella olarak belirlemenin sebebi nedir, İFle nasıl tanıştın?

Teşekkür ediyorum.

*Rumuzumu Nutella almamdaki sebep ; Çikolata severliğimden kaynaklı. Düz olarak "Çikolata" almaktansa, böyle olmayı istedim. (:
*iF'le tanışmam ; forumunuz.com sayesinde oldu bir nevi. Yani etkisi oldu diyelim.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:41 -->-> Daha önceki mesaj 00:40 --

Risque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].

Teşekkür ediyorum.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet