Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Eylül 2019, 22:31   #15
Armerian
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Armerian 'i Nasıl Bilirsiniz ?

Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökhan abi değerli ve keloğlan modunda olan bir abimizdir. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'in de dediği gibi Banker Castelli bir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] iki.. Deli paralar harcıyo şu mavra için ama hangisini doğru harcıyor bilemiyorum inşallah emeklerinin hakkını alır.

Gerçekten özünde ve sözünde dürüst, mert ve hemen herkesin işine koşan dost canlısı bir abimizdir. Allah gönlüne göre versin bi hatun bulup evlensin de sunucuya harcadığı paraları çoluk çocuğuna harcasın. Çok amin.

Her şeyin hayırlısı olur diyelim kardeşim evlilik olurmu bilmem ama söz vermeyin kaderimiz de varsa elbet evleniriz.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Absent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yerim onun psikolojisini Tamam kendini genç hissediyosa bundan sonra o bana abi desin. Ama hayatın gerçeklerinden kaçamaz

Ruhum genç benim taş çıkarırım emin olun gençlere

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Loading Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Faşo ağa gibidir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ağalık vermekle olurmuş dimi hep veriyoruz bakalım ne zaman alacağız )

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat