Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ekim 2019, 16:09   #41
blizzard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: <Soyle.net> Network admin ; blizzard Röportaj

CroAtoN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Yolunuz, bahtınız açık olsun kardeşim.

Eyvallah kardesim, amin cumlemizin insallah.

MdxL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Selam @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tanışalım mı canım:*

Ellerinize sağlık beyler.

canim bekliyorum, tanisalim

uKaLa Nickli Üyeden Alıntı
Güzel bir röportaj emeğinize sağlık keyifle okudum. ayrıca @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımızın başarılarının devamını dilerim.

Çok tesekkurler dostum, sağolasin.

Altug Nickli Üyeden Alıntı
şimdi okuma şansım oldu çok güzel keyifli röportaj olmuş chat aleminin en büyük sunucusu soyle.net kadrosu da güzel isimleri de yönetim güzel olunca sunucu aşıyor

Eyvallah Altug kardesim, aynen katiliyorum sana

ReVenGeR Nickli Üyeden Alıntı
güzel bir söyleşi olmuş

Sağolasin kardesim, keyifle okuduysaniz ne mutlu bize.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet