Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ekim 2019, 21:12   #1
Kalemzede
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
ABD Başkanı Donald Trump'tan Türkiye İçin Yeni Açıklama!

ABD Başkanı Donald Trump'tan Türkiye İçin Yeni Açıklama!

TÜRKİYE'YE EKONOMİK YAPTIRIM İLE TEHTİD ETMİŞTİ!

Türkiye'yi ekonomik yönden tehdit eden Trump, "Her iki tarafla da konuşuyoruz. Türkiye, bir NATO üyesi. Bazıları ise bize 'dışarıda kalın, bizim finansal yardımımızla bile olsa Kürtlerin kendi savaşını vermelerine müsaade edin diyorlar. Türkiye'ye oyunu kurallarına göre oynamazlarsa, onları ekonomik olarak ve yaptırımlarla sert bir şekilde vuracağımı söyledim." demişti.

ABD Başkanı Donald Trump'tan, harekata ilişkin yeni bir açıklama geldi.

''TÜRKİYE SINIRINDA ÇATIŞMAYA KATILMAMAK ÇOK AKILLICA!''
ABD Başkanı Donald Trump, "Türkiye sınırındaki yoğun çatışmaya katılmamak çok akıllıca. Bizi yanlışlıkla Ortadoğu Savaşları'na sürükleyenler hala savaşa katılmamızı istiyor. Ne kadar kötü bir karar verdiklerinden haberleri yok. Şimdi de savaş ilanı istesenize." dedi.

''ABD'NİN DE SAVAŞMASINI İSTEDİLER. BEN İSE HAYIR DEDİM!''

ABD Başkanı Donald Trump açıklamarına "Hatırlıyor musunuz, bundan iki yıl önce Suriye'nin farklı bir bölgesinde Irak, Kürtlerle savaşacaktı. Birçok insan, Kürtlerle Irak’a karşı savaşmamızı istedi. Hayır dedim, Kürtler savaşı iki kez bıraktılar. Şimdi aynı şey Türkiye ile oluyor. Kürtler ve Türkiye yıllardır savaşıyor. Türkiye, PKK'yı teröristlerin en kötüsü olarak görüyor. Diğerleri gelip taraflardan biri için savaşmak isteyebilir.'' şeklinde devam etti.

EN SON HABER

English Preparatory Department
School of Foreign Languages
Assistant English Teacher
Ankara Baskent University
2017-18

“Benim, senden öncem ve senden sonram yok, yalnızca sen varsın...”
C.A - 31.12.2010 - ∞

English Language and Literature
Faculty of Humanities and Letters
Ankara Bilkent University
2010-15