Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ekim 2019, 22:47   #12
diEfoRyoU
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Winamp Ne Dinliyorum Özelliği

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias song { set %dir $shortfn($mircdirdlls\WinAmpI.dll) if ($dll(%dir, IsRunning, 0) == false) { echo $color(info) -ta Winamp Acik Degil! | .timersong off | halt } set %state $dll(%dir, GetPlayState, 0) $iif(%state != playing,.timersong off) set %vol $dll(%dir, GetVolume, 0) if ($(%song,2) != $dll(%dir, GetSong, 0)) { set %sendsong (Winamp) $iif($dll(%dir, GetSong, 0) == false,Kapatıldı,<ÇalanŞarkı>5 $dll(%dir, GetSong, 0)) $iif(%vol isnum,<SES>) $+ $iif(%vol > 50,4,2) %vol amsg %sendsong } set %song $dll(%dir, GetSong, 0) } menu * { $iif(($dll(%dir, IsRunning, 0) == true),Winamp AÇIK,$style(2) Winamp KAPALI) .Kanala yansıt özelliğini Aç/Kapat ..$iif(!$timer(Song),AÇ,$style(2) AÇIK):echo $color(info) -ta Winamp N'Dinliyorum özelliği açıldı | .timersong -m 0 1 song ..- ..KAPAT:/!.timersong off | echo $color(info) -ta Winamp N'Dinliyorum özelliği kapatıldı ..- }

winamp'ı açtıktan sonra menüde Winamp aktif olur kanala yansıt özelliğini açıp kapatabilirsiniz.
geliştirilmeye açık bir kod ben sadece şarkı değiştikçe kanala yansıtma özelliği ekledim.
umarım işinize yarar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet