Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Kasım 2019, 03:27   #42
FthzL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: DJ Röportaj: `She

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seni bu röportaj'dan daha çok tanıyan ve tanıdığı günden bir gün, bir saat, bir dakika bile pişmanlık yaşamayan ve asla da yaşamayacağını düşünen birisi olarak seni iyi ki tanıdım diyorum. İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. Uzun ve meşakatli bir yola temelden birlikte çıktık, bu yolda çok değişik insansı varlıklara şahit olurken ve onlara katıla katıla gülerken, her anımda yanımdaydın ve hep de olacaksın.. Her şeye rağmen, her zaman çok büyük işlerin altına birlikte imzamızı atmaya devam edeceğiz..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Karakteri ve duruşuyla asilliğinden zerre ödün vermemen, yeri geldiğinde muhataplarının insanlıktan nasip almamış kişiler olsa bile onlara onlar gibi olmaman sana her zaman kazandırmıştır.. Biz kimseyi umursamıyoruz ve çok deli olunası bir durum bu, onları da anlıyoruz. Bu duruşunu hiç bozmayacak maya'n var, hep bu şekil tam gaz devam!
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Yaşadığımız ve yaşayacağımız her günün bende yeri tahmin edebileceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar, çok özelsin, Gonul.Net'in ana kraliçesi, seni çok seviyoruz..

@eiffel (ahmet'im) ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğinize sağlık..

Hep birlikte daha iyiye!

Gonul.Net / Diyalog.Net ailesi..

Konu FthzL tarafından (01 Kasım 2019 Saat 03:29 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet