Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Kasım 2019, 20:49   #16
evrimege
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yeni KiwiIRC Tanıtım

zetty Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba,

KiwiIRC tamamen ücretsiz open source, açık kaynak kodlu bir yazılım. Gerek kurulum konusunda, gerek düzenleme konusunda zaten KiwiIRC'in kendi yazılımcıları irc.freenode.net #kiwiirc kanalında sürekli yardım ediyorlar. Bende Türkçe çevirisinde çalışıyorum. O yüzden buradan kimseden ücretli bir şekilde yardım almamanı öneririm.

Düzenleme konusuna gelecek olursak, online olduğum zaman gerekli düzenlemeni ücretsiz olarak yaparım.

Üstad konuyu açman ve bizlerle paylaşman benim için bulunmaz bir nimet oldu. Nedenini belirteyim. Türkiye'de kiwiirc kullanan yada şöyle belirteyim kiwiirc konusunda bilgi sahibi olan sanıyorum 3 kişi yok. Çünkü aramadığım yer, sormadığımı webmaster forumu kalmadı.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Unreal ile ilgili yardım aldım sağolsun yardımcı oldular.

Üstad aslında benim tek istediğim gerçekten büyük bir hayranlık duyğum şu sayfanın aynısını yapabilmek.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu sayfa hatada 2-3 gün günde 2 saat kadar yayın yapan sözlük radyosu. Tamamen amatör ama çok güzel bir ruh.

Ben de buna benzer yani çok amatör bir şekilde sadece sözlük radyosu olarak bunun aynısını kurmak istiyorum..

Şu zamana kadar kendi server hizmet sağlayacımda kiwiirc kurulumunu yaptırdım. Ama yanlış kurmuşuz.

Kurulan kiwiirc burası

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kurulumda büyük bir hata yaptığımız için burası çöpe gitti.

Sizin irc serverinizde yani [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
'de berat Arkadaşımızla konuştum aslında. Bir kanal açtık sizin serverinizda. Soldaki gibi bir radyo playisti eklentisi kurulabileceğini söylemişti. Ya da ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet