Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2019, 23:55   #1
Syst3m
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Doğum Günün Kutlu Olsun diShy

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kısa sürede tanıdığım fakat yıllardır tanıdığım insanların daha üstüne geçen bende özel bir yeri olan güzel insan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Evet senden bahsediyorum çünkü her konuda gözü kapalı güven duyuyorum. Seninle alakalı verdiğim kararların doğru olduğunu her daim hissediyorum. Uzun zamandır doğum günü kutlaması yapmadım. Nasıl giriş yapılır bilmiyorum. Sadece hissettiklerimi söyleyebilirim. Aslında daha çok şey söyleyeceğim fakat dostluğumuzu kardeşliğimizi anlatmaya kelimeler yetmez. İyiki doğdun hemsom. Yeni yılında her dileğin seninle olsun. Eşin ve çocuğun ile bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Doğum günü mesajı yazarken ben
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İrcforumlari yönetiminden olan seni seven kardeşlerinin doğum günü mesajları yarın gün içerisinde yayınlanacaktır.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ÇALIŞAN; Hata Yapar
ÇALIŞMAYAN; Dedikodu Yapar
ASİL İNSAN; İdare Eder
ACİZ İNSAN; Şikâyet Eder
BASİT İNSAN; İftira eder
DÜRÜST İNSAN; Sabreder...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat