Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Kasım 2019, 14:43   #56
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Re: Cevap: OzlemSohbet.Com Reklama Çıkmıs Reziliik..

Braveheart Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Israrla ben salağım diye bağiriyosun farkındamısın sitemiz bilinir yada bilinmez seni ilgilendiren bir konu yok ortada pasam sen o küçük beynini yorma eypio abine soyle usere neden ihtiyacı yokmuş seni bilgilendirsin benden sana tavsiye hiç kimsenin yalakaligini yapma benimle muhattap olacak seviyede değilsin önce adam olacaksın saygılı olacaksın

Cahil cahil konuşma senen önce iki konu açmışız orya bizimle alakası yok diye okadar belge verdik cahilik yapip bisi biliyormus gibi davranma edebine dikkat et salak malda sensin beyinsiz hakaret ediyorsun.

Edebini bil terbiyesizlik yapma saygisiz terbiyesiz adam o sitenin sahibi benim konuyu acarken yazida yazdim konuyu nerenle okuyorsun gerzek 3 4 tane userin var kendini bir halt saniyorsun sana sayisiz örnek ve ekran attik bos konusma yalakalik yapan sensin..

Beyinsiz daha okuma yazman yok senin senin bu hakaretlerine izin veren forum yonetileri isini yapmiyor demeki karektersize bak konuyla alakam yokmusta bilmem neymiste..

Beyinde problemi var kanmi gitmiyor ayrica salak sensin gerizekali mal sitenin sahibi benim ne sacmalıyorsun yazılari bastan sona oku reklamla alakamiz yok diye ekranlar atik dava dosyası atık ip attik kimin yaptigina dair bilgi verdik.

al sana 2 link Jiyan benim..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Siyahizm bu mesaja tepki gösterdi.

Konu alphae tarafından (24 Kasım 2019 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat