Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Aralık 2019, 13:41   #10
Hesna
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: KLAVYENİN ARKASINDAKİLER

Sosyopat Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sen deme bari
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

Yorumunuza kitle hareketlerinin familya benzerliği örneğiyle dail olmak istiyorum.
Domates ve köpek üzümü aynı familyadandır. Her ne kadar bunlardan birisi besleyici, diğeri zehirli isede, her ikisinde de aynı olan morfolojik, anatomik ve fizyolojik özelliklerdeki familya benzerliğini biyoloji den anlamayan biri bile görebilir. kitle hareketlerinin bir çok ortak özellikleri olduğu varsayımı bütün kitle hareketlerinin aynı eşitlikde yararlı veya yıkıcı olduğu anlamına gelmediğini düşünüyorum. ''Su an herkes de bir kabul gorme ihtiyaci var sevilme beğenilme'' Cümlenizdeki ''herkezde'' ön yargısına katılmıyorum...

Düşüncenize saygı duyuyorum
Bir onceki dönemlerden eskilerden şu an ki döneme dek gelinen noktada görünen şey bu maalesef ki -buradaki aktifliginiz az olsa da net üzerinde eminim ki çoktur, siz de yaşamışsınızdır belli başlı şeyleri muhakkak-, benim düşüncem.
Elbette istisnalar hariç belirtmeyi unutmuş olabilirim, genel olarak ele alındığında çoğunluğu herkesi kaplıyor.
-Buna siz de ben de dahil olmak üzere- Değişim çok ve bunu yaşayan da yaşatan da çok.
Size en basit en düzünden örneği vereyim ben de; misal sürekli güncellenen yönetimler, sorgulanan arkadaşlıklar, sahte ilişkiler vs..
#klavyearkasindakiler

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet