Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Aralık 2019, 09:19   #31
Liva
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: reklam atma sohbetful

MasteR06 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Liva biz neyin ne olduğunu biliyoruz sen reklam olduğu gün hastanedeyim diyordun.Bugün yeni linkledim buraya şu bana ulaşabileceğiniz adres dedin sonra ortadan kayboldun. Yalan diyorsan loglar duruyor.Korkudan akill eklediğinizde mi yalan? 20 sunucu sahibinin gelip reklam yapıyorsunuz dediği de mi yalan? Komik olma sizin bildiğiniz kadar bizim unuttuğumuz var bu alemde.

Master bey ben ortadan mı kayboldum. Madem kayboldum, suan neden burda konuyu görür görmez mevzuya dahil oldum dersiniz. Ben ilettim iletmem gerekenlere siz bana ulaştınızda cevap mı alamadınız.
Bence kontrol ediniz. Ben sozümun arkasindayim. Daimada oyle oldum, hakkimda bilginiz yoksa, fikriniz hic olmasin. Iyi forumlar...

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:17 -->-> Daha önceki mesaj 08:09 --

SaruhanLi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
arkadaşların hepsi rahatsız oldu durumu dile getirmiş liva büyük ihtimalle ya admin yaptiniz yada attiniz biri ugraşıyor ayrıyetten şunuda belirteyim bagladin kişi millete durup dururken saldiri yapan biri Esirkan yani benim sunucumada reklam geldi ben bu kişinin oldunu gorunce normal olması durup dururken millete saldirirsan sende açtında millete sana saldirir kisaca bunu lamerler için söylüyorum yaptınız seyleri 2 kere düşünün sunucu actınız zaman size gicik olanlar böyle ugraşır sizinle herkeze geçmiş olsun ben sunucumda yapan kimse yasakladım ipini ..

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bakın geçmişini biliyorum arkadasın. Lakin verdiği sözde duracağına inanıyorum. Bahsi geçen ipler sizlere reklam atarken, benim sunucuma gelipde bana kufreden insan. Sizce ben bilgim dahilinde bişi olsa izin verirmiyim.

Herkesten ama herkesten adımıza reklam atan sahis adına özür dilerim.

Lakin ben hakkımda ileri geri konusulmayı inanın hak etmiyorum. Dostum olan herkes bilir.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:19 -->-> Daha önceki mesaj 08:17 --

tugbu Nickli Üyeden Alıntı
Reklam mevzusu mu hala 😂😂😂😅 bunlar hep fakirlikten ver parani google yapsin reklamini yani 😂😂😂😅😅

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] inan bana reklam istersem yaptirmasini gayet iyi biliyorum. Mevzu reklam değil olan saygisizliklara herkesin verdigi tepki. Hakli olarak...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet