Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Aralık 2019, 21:20   #4
Emre
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ÖNEMLİ OKUYUN LÜTFEN

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abla konu içerisinde bir platform ismi vermemiş iken ne bu şiddet celal anlamadım ..
Hukukî süreç başlayacaksınız burada neden diyorsunuz?
Kendi kendinize üzerinize almışsınız bence. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] abla genel olarak alan adı belirtmeksizin bir paylaşım yapmış..

Tutumunuzu ve çıkışınızı doğru bulmadım.

Sevgili violeta hanım tutmumumu begenırsınız begenmezsiniz saygi duyarim ancak bu konu sadece görundugu kadarından ibaret edegildir sevgili selma hanımın acmıs oldugu konu yamamıyla yalan gercekle hiç bir ilgisi yoktur ne kendisi referans gösterilmıstir nede kendisinin adi ile bir kişiye uye ol denmıstır selma nin yalan söledigi loglar ile kanıtlanmıs olup acmıs olgu konuya sadece tarafımca yorum yapılmıstır acmıs oldugu konu gercek olsaydi bu konuya hiç bi sekılde yorum yapılmazdı tamamen yalan tamamen asılsızdır saygılarımla

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

ZaLim Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Selma hanım burada hiç bir site adı vermemişken neden böyle bir çıkış yapıyorsun..

IRCFORUMLARI.NET her daim vardı, var olmayada devam edecek. Gelip geçici heveslerle burada ki kullanıcılara reklam atanlarda her daim var olacaktır..
Bu forumdan her hangi birinin her hangi bir üyeye reklam girişiminde bulunduğu tespit edildiği an zaten hukuki süreçlere gerek kalmadan biz gerekeni yaparız @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] senin gönlün rahat olsun..

Zalim sevgili kardesim bahsi gecen konu buranın dısında bi sohbet sitesinde yasanmıstır ayrıca senin beni tehdit etmek gibi bir luksun yok sen if görevlımısn mafyami hayirdir

KartaL, vioLeta bu mesaja tepki gösterdi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet