Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ocak 2020, 01:57   #8
KemalAkkaya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kemal Akkaya Yayında

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İnternet radyosu düşünürsen tavsiyede bulunabilirim yer olarak
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Merhaba tabi ki sonuçta bu platformda benden daha deneyimli ve geçmişiniz var seve seve tavsiye almak isterim. ilgi alaka için teşekkür ederim. Sevgiler saygılar.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:56 -->-> Daha önceki mesaj 01:53 --

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı
İnternet radyosu düşünürsen tavsiyede bulunabilirim yer olarak

İlgi alakan için çok teşekkür ederim. Sadece bir internet radyosunda 1 ay kadar yayın yaptım ancak haksızlığa maruz kaldığım için bıraktım o yüzden pek sıcak bakmıyorum ancak her ortam ve insan bir değil neticede tavsiye ve yönlendirmeni önemserim. Gerek kendi kitlemi çekerek gerekse radyonun varolan kitlesi ile güzel yayınlar yapılabilir. Tekrar teşekkür ederim. Sevgiler saygılar.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:57 -->-> Daha önceki mesaj 01:56 --

Sır Nickli Üyeden Alıntı
internet rdyolarındada yayın almalısın bence en azından keyifli bir meslek olması ile bırlıkte yrel radyolar dısında ınternet radyolarında vaktın varsa musaıt oldukca yayın alabılırsın (: maaş almıyorsun ama arkadaş cevren dınleyıcı kıtlen olusuyor (: onunda ayrı bır guzellıgı var tabisi (:

İlgi alakan için çok teşekkür ederim. Sadece bir internet radyosunda 1 ay kadar yayın yaptım ancak haksızlığa maruz kaldığım için bıraktım o yüzden pek sıcak bakmıyorum ancak her ortam ve insan bir değil neticede tavsiye ve yönlendirmeni önemserim. Gerek kendi kitlemi çekerek gerekse radyonun varolan kitlesi ile güzel yayınlar yapılabilir. Tekrar teşekkür ederim. Sevgiler saygılar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet