Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ocak 2020, 14:41   #1
KemalAkkaya
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Sizce ne yapmalıyım ?

Merhaba değerli forum üyeleri.

Yaklaşık 10 yıldır yerel radyolarda Kemal Akkaya Yayında isimli programımla gündeme dair konuları mizahi yönde dinleyicilerim ile paylaşırken,bencillik ve menfaatten uzak olup sevgi merhamet ilgiyi ön plana çıkararak toplumsal sorunumuz olan Doğa Katliamını,Kadına Şiddeti, Çocuk İstismarını,Hayvana Zulümü engelleyebileceğimize dikkat çekmeye gayret ediyorum.

Başarılı da oldum başarısız da. Keza bir çok defa radyo yönetimi tarafından bu toplumsal sorunlara duyarlılık gösterilmesi gerektiğini anlatamadım ve engellerle karşılaştım. 2 ay önce gerek resmi web sitemden gerekse sosyal medyadan bir proje başlattım ve çevremden gelen olumlu tepkiler ile 10 yıldır basın mensubu menajer basın danışmanı olarak yürüttüğüm mesleğim ile arkadaş olarak biriktirdiğim siyasi bürokrasi diploması iş ve sanat camiasının önde gelen kişilerinden destek alarak , ya bu sorunlara önem verecek bir radyo da yayın yapmamı yada bir radyo açıp engelsiz şekilde kanayan yaraya bir nebze merhem olmamı istediler.

Bu bağlamda siz değerli forum üyelerine sormak istiyorum.

Sizde ben bir radyoda yayın yaparak mı yoksa bir radyo açarak mı yola devam etmeliyim ?

Açtığım konuya dair ilgi alakanız ve ayırdığınız zaman için şimdiden çok teşekkür eder, Sevgiler saygılar sunarım.

Konu KemalAkkaya tarafından (01 Ocak 2020 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet