Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Ocak 2020, 15:09   #8
vioLeta
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sizce ne yapmalıyım ?

KemalYayinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] zaman ayırıp kafa yorup değerli düşünce ve tavsiyelerinizi paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim hakikaten çok sevindim ilgi alaka ve duyarlılığınıza. Öte yandan kendi radyomu açmak için maddi imkanım tabi ki var keza bunun yanı sıra kendime ait Denizli merkezde içinde az da olsa ofis malzemesi olan ve şu an boş tuttuğum 1 haftadır kiracı bekleyen 2 katlı modern bir binam var. Onun haricinde yerel radyo yayını düzeyinde cihazlarım var ki şu an evimdeki stüdyomda duruyor. Keza altımda canlı yayın yapabilecek düzeyde donattığım aracım var. Bunların haricinde Denizli'ye 2009 yılında ilk internet yayıncılığını getirdiğim için teknik , pazarlama noktasında da bilgi deneyim tecrübelerim var. Keza Radyo spikerliği anlamında da eğitimler veriyorum. Tüm bunların yanı sıra beni düşündüren tek nokta, ya bu toplumsal sorunları insanların algısına yerleştirmemi sağlayacak bir radyo ile anlaşacağım ve yayınlarımı yapacağım ya da yukarıda bahsettiğim imkanlarım ile kendim radyoyu açıp ekip oluşturup kendi yağımda kavrulacağım başarısız olursam da sağlık olsun diyerek kapıyı çekip çıkıp gideceğim. Lakin benim en büyük sorunum İNSAN. işte İNSAN'ın olmadığı yaşamda kendim mi taşın altına elimi koyayım yoksa hali hazırda bir radyoda yayın yaparak mı amacıma ulaşayım bunu çözemedim.

İlginiz alakanız için tekrar çok teşekkür eder Sevgiler saygılar sunarım.

Hiç düşünmeden kendini göster derim
Elini taşın altına koy eminim ki güzel şeyler olacaktır. Bizim yapabileceğimiz bir şey olursa da seve seve destek oluruz. Bu düşüncelerin topluma gerçekten hissettirilmesi lazım.
Şimdiden başla hemen derim.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet