Konu: O olmak
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ocak 2020, 09:07   #1
YouLoST
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
O olmak

Size bir hayat sunacağım ,içinde sadece "o" olan, onun gibi gülen, onun gibi ağlayan...Anlamayacaksınız hiç biriniz, anlatamayacağım çünkü her üşüdüğümde üzerimi örten göz kapaklarını ...Anlatmamı beklemeyin benden, ruhuma nasıl dokunabildiğini sormayın, yetmiyor alfabem...Ben benlikten çıktım onu severken, o olmak isterken..Siz acılarınızı yüzdürdüğünüz denizleri hırpalarken , en güzel yangınlara onunla düşeceğim ben ,onunla yürüyeceğim umudun hilesine o büyüdükçe içimde ,her şey küçülecek ,çok büyük çabalar istemeyecek hayat o olmak yetecek..Siz hiç kirpiklerinin ucuna kadar sevdiniz mi birini? Sevdiniz belki...Ama hiç biriniz cenneti benim kadar yakından görmediniz...Çünkü daha ölmediniz ama ben dirildim çoktan...Güldüğü an durdu zaman ve hiç kıpırdamadan hala gülümsüyor bir pencerinin ardından...Şimdi bakışları bir neşter kesiği tam canımı alacakken geri veriyor...Her neyse o gözlerindeki sır ona erişmek için ,o olmak bile yetmiyor...Anlasanıza lime lime seviyorum onu, bir beton yığınından farkım yok ,yokluğunda...O nefes alıyor, ben veriyorum...O gözlerini açıyor ,ben kapatıyorum..Biz bir elmanın yarısı falan değil...Koca bir sevdanın tek parçası gibiyiz...

Sadece bir kac cümle ile anlatabildiğim sevgimdi sana...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet