Konu: Çözüldü Mobil ban ekleme sistemi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2020, 23:41   #13
Mesut
~ SohbetElit.com ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Mobil ban ekleme sistemi

JusT Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] anladigim kadarıyla mobil web girişler için o komut , peki andro irc girenlerde de çalışıyor mu

Evet android girisler de yasaklama var pc kayit vsr mevcut ben kullanmiyorum

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

JusT Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] anladigim kadarıyla mobil web girişler için o komut , peki andro irc girenlerde de çalışıyor mu

+ Android girisler de mobil Sistem olarak algilama var ayrim olarak Android girisleri port ile ayirt edip muaf kiliyoruz Sunucumuzda

[23:40] (%MynetTR) [Muaf Giris] Nick-IP: Sebelettin-185.244.147.125 Ulke-ISP: Europe-/-- - Ceo Ajans Muafiyet:Android Giris seklinde giris sagliyabiliyor

Bot Androis isleyisi :

23:40] (Linux) .androON
[23:40] (%MynetTR) Android IRC client giris olarak algilanan kullanıcılara, cod sorgulama taraması aktif edildi lutfen Saldırı kesildiginde kapatmayi unutmayiniz.
Aktif #######

[23:40] (Linux) .androOFF
[23:40] (%MynetTR) Android IRC Client olarak algilanan kullanıcılar, cod sorgulama taraması deaktif edildi. Sistem korumalari icin !Sistem komutunu kullanınız.
Deaktif #######
Seklinde

Belirttigim gibi Kullanmiyoruz Just icin paylastım codu

Saygılarımla Linux

Konu Mesut tarafından (16 Ocak 2020 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat