Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2020, 23:10   #7
tugbu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Minnoş balık nasıl beslenir?

vioLeta Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cinsini bilmiyorsan eğer balığın resmini paylaşabilir misin yardımcı olalım ona göre
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Canim paylasabilirsem paylasayim hemen

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

Aperson Nickli Üyeden Alıntı
Japondur muhtemelen. Fanusta 3 5 gün yaşayabilir ancak 5 liralık balık için 150 lira gibi techizat alman gerekir. Bakmıcaksan petshopa ver.

Evet alamam okadar techizat 150 cok buyuk mebla ben fakirim yag 😂🤣soruyorum çünkü daha once hic balığım olmadi 🙈 akvaryum gerekliyse akvaryum aliriz ölmesin minnosum .

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Aperson Nickli Üyeden Alıntı
Japondur muhtemelen. Fanusta 3 5 gün yaşayabilir ancak 5 liralık balık için 150 lira gibi techizat alman gerekir. Bakmıcaksan petshopa ver.

Evet alamam okadar techizat 150 cok buyuk mebla ben fakirim yag 😂🤣soruyorum çünkü daha once hic balığım olmadi 🙈 akvaryum gerekliyse akvaryum aliriz ölmesin minnosum .

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet