Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2020, 23:42   #11
tugbu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Minnoş balık nasıl beslenir?

Aperson Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] artık mesajlarımı alıntı yaparken çiftleme lütfen bu 1 bıktım artık
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ayrıca 150 tl meblayı yazmamın amacı ufak çaplı bi akvaryum kurma maksatlı 20x40 gibi sadece 1 balık bakıcan ölmesin falan filan dedin. fakir zengin olayı ne alaka? Geçen sene sadece deniz akvaryunumdaki balıkların fiyatını söylesem o paraya araba alırım dersin. Neyse konu açmışın yardımcı olalım dedim işi 150 liranın makarasına aldın.

Saka yapiyorum ya
Sende alınma hemen tesekkur ederim yorumun icin.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

Braveheart Nickli Üyeden Alıntı
Bunun kafası kırık biraz bakamıyorum diye kedilere yem eder baligi

Sensin kırık uyuz 😒

Siyahizm bu mesaja tepki gösterdi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet