Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ocak 2020, 15:56   #1
MorfiN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Elazığ Depremi bize neleri gösterdi ?

Bu deprem bize neleri gösterdi gelin hep beraber bakalım

1- Din ve imanımızını ne kadar kuvvetli olduğunu. Deprem anında bile bana eşarbımı verin diyen teyzeyi
2-Yardım duygusunun ne kadar üst düzeyde olduğuu. İlk 3 saate Elazığ'da sıcak çorba verilmeye başlandı. İlk 24 saatte barınma ve giyecek ihtiyacı hemen karşılandı
3- Beni bırakın oğlumu, kızımı, torunumu veya komşumu kurtarın diyen insanları ve vefa duygusunu
4- Yardım ekiplerinin konuya hazırlıklı olduğunu ve bir organizasyno şeması içerisinde ne kadar başarılı olunduğunu
5- Devletin ilk andan bu yana tüm kuruluşları ile o insanların yanında oluşu
6- Türkün asıl kanunu olan tüm özelliklerinin (yardımlaşma, bütünleşme, paylaşma, acıma) hepsinin dünyaya bir kez daha gösterilmlesi
7- En önemlisi ne olursa olsun, ne kadar bozmayda çalışırsa çalışılsın asla ve kata Türk kendi nizamından çıkamadığını bi kere daha kanıtlamış oldu.

benim gördüklerim bunlar sizinde bunlar haricinde gördüğünüz olaylar ders cıkarttıgınız durumlar var ise alta yazın
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet