Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2020, 17:49   #7
Domain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Esad Türkiye'ye karşı geri adım attı

Hesapsiz33 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Adam dogru söylüyor. Gecmiste erdogan da esed icin kardesim diyordu. Amac sınır bölgelerini korumaktı ama simdi mesru bir devletin topraklarını isgal ediyoruz adam da haliyle topraklarını korumak icin karsılık veriyor. Napsaydı yani oturup izlesin mi?
Abd simdi nediyor bize? "para ve mühimmat hazır" bunun anlamı su.
Girin isgal edin suriye topraklarını
bizim yerimize siz savasın sizin askerleriniz ölsün bunun karsılıgında size para ve mühimmat destegi saglıcaz diyor ve hükümette bu tuzaga düsüyor. Erdogan icin bop esbakanı diye haber cıkarken inanmıyordum ama su gidisatı görünce bende artık onun abd ve israil icin bop esbaskanı olduguna inanıyorum.
Adam ülkeyi resmen karanlıgın icine götürüyor.

Sen daha anlayamamissin bu ulkenin ne abd nin parasina nede muhimmatina ihtiyaci yok. Bak savunma sanayisindeki kullanilan muhimmatlara. Hepsi roketsanin aselsanin tahinin yerli ve milli uretimleri.
Abdnin lafi ile hareket edende yok biz 911 km sinirimizi koruyoruz bunu zaten anlamadigin icin
Boyle adin gibi hesapsiz konusuyorsun. Hukumet hangi tuzaga dusuyor ? Abdnin lafini dinleyecek olsaydi
Baris pinari firat kalkani zeytin dali operasyonlarini yapmazdi. Sen hayatinda bir ulke icin sinir guvenligi nedir onu ogren
Hayaya antepe bombalar duserken deli kanli Tayyip nerdesin suriyeye girmek icin neyi bekliyoruz diyen girincede idlipde ne isimiz var diyenlerle ayni zihniyetin urunusun belli. Bop projesi kendiliginden bitmis bir proje 15 senedir ayni martavali okuyorsunuz. Sahi suriyeyi vurunca neden ses sizden geliyor. Gizli esedcimisiniz siz? Biz bugun orada olmasak yarin namlular sana senin ulkene doner bunu anlamayacak kadar cahil misiniz? Rusya abd ingiltere fransa butun devletler akdenizde senin etrafini sararken sen kalkip ulkene suriyeye neden girdi ulkeyi karanliga goturuyor diyorsun.
Bugun burdan geri adim atarsan yarin doguda bu mucadeleyi vatan topragini kurtarmak icin verirsin. Gerci siz verir misiniz bilmem. Ayrica Turk demek dunyaya nizam veren millet demek once kanini tasidigin irk’in tarihini iyi ogren ki yarin bir gun kan tahliline ihtiyacin kalmasin.

Unutamazsin dedigin kelimenin icinde ki harfleri bile unutuyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet