Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mart 2020, 00:02   #23
Yunus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Geveze.Org - Narcos ( Kelebeksohbet.net ) rezilliği

Emre Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu tema bir basari olsaydi basarısını konusurduk simdi bu sahıstan Master ben bu temayımı istiyorummu dedi simdi master siteye cok giren biri degil master o temayı görmemıstır bile yapmayın arkadaslar master ile oturup cay icmişmıslıgım sohbetim var master i tanıyan biri olarak konusuyorum master bu tur seylere tenezzul etmez bu suc webmasterin master ile görusun gerekenıni yapacagindan eminim

Sen şimdi niye adamları savunuyorsun ki ? Biz bilmiyormuyuz kimin ne iş yaptığını, neler yaparak işlerini yürüttüğünü ? Ben kişilerden bahsetmedim.Kimseyle de hiç bir sorunum olmadı.

Senin bakış açından yola çıkarsak herkes kendine bitane kötü insan bulsun hizmetinde çalıştırsın.O adam hırsızlık yapsın.Senin gölgen altında çalışıp başkalarının emeğini çalsın.Senin menfaatin için sitende kullansın.

Yakalanırsa bütün suç onun olsun menfaati için kullandığı siteye ve sahiplerine hiç laf gelmesin.Bu saçmalık akla mantığa uyuyor mu hiç ?

Gayet tabi ki ona da laf gelecek.Yanlış kişilerle çalışarak hata yaptığı için tertemiz olsa bile o da bedelini ödeyecek.Böylece hatalarından ders çıkaracak.Bu sorunlar hepimizin başına gelebilir.Ama kimse günahsız değildir..

Konu ile benim alakam yok ancak yorum yaparken bile adaletli olalım.Emeğe saygı duyalım.

Konu Yunus tarafından (17 Mart 2020 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet