Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Nisan 2020, 02:23   #29
Kursad
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper röportaj Kursad

blizzard Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardesim bizden de bahsetmişsin, tesekkürlerimi sunuyorum.

Kursad kardesim yillardir çizgisini bozmamış, hep yapici olan taraf olmaya çalişmiştir.

Başarilarinin devamini diliyorum.

Canım benim Eksikliğin hissedilir bilirsin.

AsiRuh Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Zamanında soyle nette beraber çalıştığım eski emektarlardandır ve yalnış hatırlamıyosaö başka bir ropartajıda vardı başarılarılarının devamını diliyorum

2. Bahar işte , teşekkürler.

UygaR Nickli Üyeden Alıntı
Keyf alarak okudum emeğinize sağlık

Teşekkürler Ağacım.

MdxL Nickli Üyeden Alıntı
hayır abi adam benı helpten saymıyor kuzenligimizide hiçe sayıyor böyle bir adam yok (:

Röportaj için teşekkürler beyler, tanımaktan bık samda sevdiğim adamdır @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Emeğinize sağlık.

Helper sordu kuzen sen benim Kuzenimsin

thelord Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğine sağlık canım başarılı bir röportaj olmuş valla tek nefeste bitti

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ah canım benim başarılarının devamını dilerim TRde benim nazarımda ikinci kuşak helpmanagersin sen unutsanda ben seni unutmam topraaaagam 😂.

Sen yaşlandın artık toprağım , seviyorum seni

BidiBidi Nickli Üyeden Alıntı
Emeğinize sağlık

Sağol Bidi cansın.

KaraDeniz Nickli Üyeden Alıntı
X rocker jetnet hey gidi hey

Teşekkürler dostum

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet