Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Nisan 2020, 11:24   #1
Risque
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dilenen kadına 'geber' diyen Nail Noğay görevden alındı

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, çocukları için sokağa çıkmak zorunda kalan talihsiz kadına hakaret eden İstanbul Aile Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı hakkında soruşturma açtı..Koronavirüs salgınından etkileşimi en aza indirmek için başlatılan 'Evde Kal' uyarıları, ekmeğini taştan çıkaranları fazlasıyla etkiledi.

İstanbul'da bir kadın, çocuklarına kahvaltı hazırlayabilmek için pastane ve çöpleri gezerek yiyecek bulmaya çalıştı.

Sokakta neredeyse kimsenin olmayışı ve gündelik hayatın sakinliği nedeniyle ekmek bulamayan talihsiz kadın, dilenmek zorunda kaldı.

"ZORUMA GİTTİ"
"Şu anda çok mağdur durumdayım. Bu sabah çocuklarıma kahvaltı ettiremedim ve bu benim zoruma gitti." diyen kadın, bu duruma bir el atılmasını istedi..Çocukları için sokağa çıktığını dile getiren kadın, "Şimdi çocuklarım aç kalmasın diye, dilenmekten geliyorum. Pastaneleri, çöpleri gezerek çocuklarıma ekmek getirdim. Kal diyorsunuz ama mecburuz gitmeye. Çoluk çocuğumuz var, açız yani. Biz açlıktan ölelim ama çocuğumuza bir şey olmasın. Bana 'çıkma çıkma' diyorlar ama mecbur çıkacağım. Bir gelir olmayınca ne olacak?" şeklinde konuştu.

KADINA "GEBER" DEDİ
Talihsiz kadının acı isyanını, İstanbul Aile Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Nail Noğay, ''geber'' diyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

Bu yorum büyük tepki topladı ve Noğay görevden alınarak, hakkında soruşturma açıldı..Kaynak:EnsonHaber

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet