Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Nisan 2020, 18:00   #16
Domain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: COVID-19 Türkiye yayılım haritası gerçeği yansıtıyor mu?

eiffel65 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu benim görüşürüm kimseye haklıszlık ettiğim falan yok. O hava alanında ne zaman önlem alınmaya başlandı ne malum o önlemlerden önce gelenlerin bulaştırmadığı vs vs . Ben hiç bir kurumun verilerinin gerçeği yansıttığına inanmıyorum. Mesela bizim mahallede 2 kişide korona var ama Bursa verilerinde yok neden peki ? Benim görüşüm gerçeği yansıtmıyor. Virüsün ülkeye girişi 3 ay ertelenmiş diyorsun ne dediler virüse dur sen 3 ay bekle biz önlem alalım sonra mı gel dediler. Peki bizim ülkeye viirüs nasıl bulaştı helikopterle mi bıraktılar ? Doğru siz bunuda dersiniz. Önlem alınan bir yere bir şey bulaşır mı ? Demek ki önlem alınamamış zamanında bu bu kadar basit.

Kapatamazsın diye bir şey yok. Ülkende yaşayan Türkleri suriyeyiler kadar düşünseydiler kapatırlardı geçici olarak. Bu benim görüşürüm

eiffel65 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Evet budur. Önlem dahi almadılar boşuna tadava yapmayın. 20 yaş altı 65 yaş üstü evde otursun çıkmasın ama aradakiler de p** ya gitsin çalışsınlar bulaştırsınlar ailelerine. Bizim mahalledeki o karı koca 30 küsür yaşlarındaki oğullarının işe gidip gelirken nerede aldığı belli olmayan bir durumda virüsü kapıp ailesine bulaştırmış. Biraz adil görün. Hala millet dışarıda boş boş fingirdiyor. O adilerin yüzünden benim bir yakınıma bir şey olsa o zaman önce onlarla sonra onların bu hareketlerini savunanlarla hesaplaşacağım

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

suriyeyilere "40 milyar dolar harcadık olsa yine harcarız" diyebilen TÜRKİYE CUMHURİYETİ cumhurbaşkanı keşke 15 gün yada 20 gün sokağa çıkma yasağı verseydi. Kökten temizlik yapsaydılar. Senin yüzünden evdeki annen babanyada bir yakının korona dan ölse bakalım bu tepkiyi verebilecek misiniz.

Abi hangi ulkede sokaga cikma yasagi var? Bana bir soyle bende bileyim. Ne saniyoesunuz siz ulkeyi? Aciklanan paketlere bir bak avrupadaki saglik sektorunun gelsigi hale bak birde senin ulkene bak. 0-20 yas ve 65 ustu yas araligi bu ulkede 39.000.000 insani kapsiyor buda kismi sokaga cikma yasagi oluyor. Sokaga cikmayin diyorlar cikma sende. İsverenlere gerekli destegi devlet veriyor isi gucu olmayana da veriyor avrupada bu yok internette her gordugunuz herseye inanin ama dunya burda gordugunuz gibi degil. İs yerlerine bak 1 mayisa kadar uzattilar durus tarihlerini. Benim calistigim yerde oyle. Gerekli onlem alinmadi demek bu ulkeye en buyuk ihanettir. Nerden saldiracaginizi sasirdiniz artik. Diger ulkeler birbirlerine giden yardimlara el koyuyorlar takacak maske bulamiyorlar senin ulken ucretsiz dagitiyor. Bu kadarda yapmayin bari. Tarafli tarafsiz bazi kesim haric bakanliga takdirini tesekkurunu kazanmis insanlari bu sekilde itham etmeyin. Bu isler gelir gecer ondan sonra begenmediginiz bu ulkeden begendiginiz ulkeye gidin. Daha fazla beni sana yazmak zorunda birakma abi hayirli gunler.

Unutamazsin dedigin kelimenin icinde ki harfleri bile unutuyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet