Konu: Kuytu.ORG
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Nisan 2020, 16:49   #6
Çevrimdışı
Yunus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kuytu.ORG
ContanTR Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Mazafaka ? Ben site veya irc sunucusu satmıyorum. Domain boştaydı aldım ve satıyorum. Nesi etik değil? Forumda o kadar satış yapan var benimi buldun arkadaşım.. Domain satılır veya satılmaz. Satılmazssa kendi ircime bağlarım ve bundan sizene? İtham altında bırakmaya hakkınız yok. Eğer bir sorununuz varsa gelirsiniz sunucuya, çözeriz.


Sanırım mazafaka dan kastın, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adlı kişiymiş.. Bu arakadaşın paylaşımını görmedim, r10 'dan buldum boştaydı ve aldım. Ayrıca @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adlı arkadaş insanlara boşta domainleri bildiriyormuş, insanlar alsın diye. İyi yapıyor, ama bunun emek üzerinden ticaret ile ne alakası var arkadaşım? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Arkadaşlar ben bunları sizler alıp değerlendirin veya para kazanın diye paylaşıyorum.Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş.CARSI kardeşimiz yanlış anlamış.

Ayrıca domain listelerinin hepsini bu liste de dahil olmak üzere R10.net de bozkaplan kullanici adiyla ben paylaşiyorum.Gereksiz polemiklerle birbirimizi üzmeyelim.

Hayırlı satışlar diliyorum kardeşim.

 

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet