Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Nisan 2020, 18:21   #10
Syst3m
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Zurna.Net Üst Yönetim : Wes_BorLand ile Röportaj

Alıntı:
«Wes_BorLand»Radyo kanalları da benim için olmazsa olmaz dediğim Help kanalları kadar önemlidir. Evet Zurna.Net'e ait radyoda yayın alıyorum. Müziksiz olmaz diyen birisiyim.
«Wes_BorLand»Zurna.Net'te ki radyo yayınlarıma devam etme nedenime gelince; yukarı da bahsettiğim sitemize saldırı yapıldığı süreçte yoğun bir şekilde çalışıyorduk. Ekip olarak morale ihtiyacımız vardı ve yayın aldım. O gün, o saldırıyı gerçekleştiren ekip ile bağlantılı olduğunu düşündüğüm biri radyo kanalı genelinde o dönemki sunucu sahibine
seslenerek "Sitende yangın var senin sunucu sorumlun radyoda yayın yapıyor." şeklinde bir cümle kurmuştu.
Bunun üzerine siteyi cezadan çıkarıp eski konumuna getirdikten sonra da yayın hayatıma devam ettim. O kişilere bu şekilde gereken cevabı verdiğimi düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Radyo sunucucluğu yapan bilir. İnsanların bizleri anlamamasını asla yadırgamıyoruz. Çünkü onlar dinleyiciler.. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] emeğinize sağlık arkadaşlar. güzel bir çalışma olmuş.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ÇALIŞAN; Hata Yapar
ÇALIŞMAYAN; Dedikodu Yapar
ASİL İNSAN; İdare Eder
ACİZ İNSAN; Şikâyet Eder
BASİT İNSAN; İftira eder
DÜRÜST İNSAN; Sabreder...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet