Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Mayıs 2020, 10:09   #2
saydek
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: vBulletin iTrader 2.0.5 Ticaret Puanlama Sistemi

Bahtiyar Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba,

iTrader sistemi daha çok webmaster ve alış-veriş forumlarında kullanılmaktadır. iTrader yani; ticaret puanı olarak kullanılır. Her ticarette karşılıklı kullanıcılar birbirlerine (-)negatif veya (+)pozitif ticaret puanı verebilmektedirler. Bu saye de o alış-veriş forumunda insanlar kimlerle alış-veriş yapıp yapmayacağına gönül rahatlığı ile karar verebilmektedirler. Tabi ki kurnaz insanlar vardır art niyet ile bu sistemi kullananlar. Farklı üyelikler ile kendilerine (+)pozitif ticaret puanı veripte. Onları tespit etmekte zor değildir. Yani, alış-veriş ve webmaster forumların da kullanılabilecek ideal bir eklentidir.

iTrader sistemi 2.0.5 versiyonu elimde mevcut olup; Türkçe çevirisi yine bana aittir. Aşağıda bulunan linkten XML'i indirip; Diller&Cümleler >> Dil Yükle/Indir bölümünden kullandığınız dil paketinin üzerine yazdırarak Türkçe çevirisini yapabilirsiniz.

Türkçe Çevirisini Indir: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kurulum:

- Zip içerisindeki dosyaları ana dizine gönderin.
- XML'i ürün yöneticisinden içeri alın.
- Türkçe dil paketi XML'sini Dil/Yükle Indir bölümünden kullandığınız dil paketinin üzerine yazdırarak Türkçe çevirisini gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Kurulum da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ama yine de yaşayan olursa başlık altından bana bildirebilirler. Yardımcı olacağım.

Dosya ektedir, kolay gelsin.

konu hortlayacakta
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
dil paketi link kırık yenilenirse iyi olur

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet