Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Mayıs 2020, 16:24   #14
Süveyda
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Samet EREN #sameterenyayinda

Samet-EREN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sarmayı Sarıpta yiyememekte var 2 gün önce başıma geldi saatlerce sardım 1 tane yiyemedim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

El becerimde var
Yayın Konusuna Gelince Hiç bir sunucuda sabit bir yayin saatim yok, Yerel desen koronodan sebeb cıkmıyorum bile evden özel olarak link paylaşmam gerekiyor. DİNLEMENİ BENDE İSTERİM SEVİNİRİM, DAYIMIN KIZI PSİKOLOG OLUR YAYINDAN SONRA ZATEN YÜKSEK İHTİMALLE ONA BAŞVURU YAPARSIN

Bi erkeğin yaprak sarması mı sjsjsjjeje duygularımla oynama inanamam
ayrıca sarıp neden yiyemez insan :/ yazık emeğine sjdjjd Bi gün yayın alınca seslen bana şuan en çok ihtiyaç duyduğum şey psikolojik yardım duvarlarla konuşmaya başlamam sıkıntı değilde geçen gün biri cevap verdi djdjdjdjrj

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet