Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mayıs 2020, 23:48   #18
Yunus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Jetdomain.Net

umiT Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Düşecek domainleri paylaşmakta beraber godaddy namejet dropcatch gibi firmalarda açık arttırmaya çıkan alanlarıda çektirip yansıtabilirsin sadece düşecek domainle kalmayıp domain ile alakalı blog ile destekleyebilir siirsin sin ns kaydı a kaydı nasıl yapılır domain yedekleme vb. Birçok şey çoğaltıp yapabilirsin günde 150 hitin üstüne çıktığında üyelik sistemi aktif edip aylık premium hesap ücretsiz hesap olarak ekstra gelir elde edebilirsin kendi projem vardı bu yönde yarım kaldı artı alan adını comdan yana kullanman daha iyi olur büyük proje düşünüyorsan

Sağol Ümit önerin için teşekkürler.Sende bize bi tema yaparsın artık
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şuan öyle büyük bir proje düşünmüyorum.Site para kazanmaya başlasın yeterli.

Dark Nickli Üyeden Alıntı
Bana ögLen saatLerinden Sundun Listeden 1 tane Alan Adı söylemiş idim.. Benim aKlım halla onda Kaldı.. AsLında isim Deqil.. içine kataCagın içerik ÖnemKi. acs.of Bile dedin SekiLde Çalısır isen..Neden OlmaSın. + @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Dediklerine Katılmamakta Elde deqil..Tekrardan haırlı olsun.. Yunus BaBu$..

Kardeşim sağol .. Sanada dün daha önce düşecek domainlerde paylaştığım giris.net 'i aldık.Senin adına sevindim.Sana da hayırlı olsun

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat