Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Mayıs 2020, 17:53   #1
Owner
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Forumgez.com Aktif / Gezmeye Değecek Forum

Forum sitemiz 20 Mayıs Çarşamba günü tarihi itibari ile internet dünyası üzerindeki yerini almış bulunmaktadır. Sosyal ağlar üzerindeki paylaşımları göz önünde bulundurarak internetin popüler haber, spor, eğitim, ekonomi, magazin, kültür ve sanat, bilim ve teknoloji, kadın ve erkek ayrıca sosyal ağlar ile ilgili gelişim ve değişimleri ele almak amacıyla kurulmuştur.

Ayrıca forumun kurulum aşamasında destek olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşime @M mizah kardeşime teşekkürlerimi sunarım.Forum lisanslı olup ALLAH sağlık sıhhat ömür nasip ederse açık kalacaktır

Belirtmemde fayda var forum olayına maddiyattan ziyade ben hobi olarak görüyorum alışkanlık diyebiliriz . Yönetim kadromuz zamanla şekillenecektir . Kendi bilen art niyeti olmayan foruma katkı sağlayabileğini düşünen karakteri sağlam arkadaşlara herzaman kapımız açıktır .Forumu universiteden arkadaşım olan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşimle birlikte ortak olarak açtık .

Kısaca ;

Tüm dost ve arkadaşlarımın ziyaret ve üyeliklerini beklemekteyim. Destek olmak ve aramızda olmak isteyen dost ve arkadaşlarımı da aramızda görmek istediğimi belirtmek isterim. Teknik değişim ve gelişmeler ile de değişimlere devam edeceğiz. Hepinize şimdiden ayrı ayrı teşekkür ederim.

Hepimize şimdiden hayırlı olsun.

Konu Owner tarafından (20 Mayıs 2020 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet