Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mayıs 2020, 11:49   #7
Absent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ropörtaj: inFerno

Genelde bi başından bi k******* okuduğum değil de baştan sonra okuduğum röportajlardan biri oldu. Daha çok çok yeni tanışmış olsam da @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kalite bakımından gerçekten bu platformlarda tanıdığım ender kişilerden birisi. Kısa zamanda bunu hissettirdi bana. Eski şevk ve heyecanımızın olduğu günlerde tanışsak çok daha güzel işler yapabileceğimizi düşünüyorum ama hiç bir şey içinde geç değil hani.

TRTalk’ın ben bu üst yönetim ile çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Uzun yıllardır global olarak bilinen sunuculara hiç girmedim ama bu proje ile başından sonuna kadar global sunucu olacak bir IRCd platformunda bulunacağım inşallah. Bir çok eski dostumu bu proje ile yeniden görmek ve hepimizin eski iştahının az da olsa kabarması tesadüf olamaz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sen bu işin baya baya ehli olmuşsun ama birazda can alıcı sorularla gelmek lazımdı diye düşünüyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bu yüzden kınadık bak seni
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Emeklerinize sağlık.

Konu diShy tarafından (23 Mayıs 2020 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet